ANSERGLOB

Група підприємств Anser Ukraine випускає високоякісні будівельні суміші під торговою маркою Anserglob. Гуртом купити матеріали Ансерглоб рекомендується торговельним підприємствам, що спеціалізуються на товарах для будівництва, монтажу та оздоблення.

Anserglob випускає широкий асортимент клейових, кладочних, штукатурних сумішей, які відомі на будівельному ринку своїми якістю та надійністю. Будівельні суміші Anserglob мають оптимальну вартість, завдяки високотехнологічному автоматизованому виробництва з новітнім програмним управлінням, що дозволяють економно витрачати ресурси. Продукція Anserglob відповідає міжнародному стандарту ISO 9001: 2009.

Авторитет серед професійних будівельників забезпечує стабільний попит на фарбу, штукатурку та клей Anserglob. Проведення семінарів для партнерів, активна участь компанії у виставках та конкурсах, додатково підтримують впізнаваність бренду.

Які ключові види продукції Ансерглоб пропонує ПІК

Різні види сухих сумішей Anserglob купити гуртом рекомендується для формування широкого асортименту в торговій точці. Великий вибір будматеріалів однієї торгової марки дозволяє покупцеві зробити найбільш точний підбір продукції, яка буде сумісна між собою при виконанні робіт.

  • Штукатурка Anserglob використовується для стартової та фінішної обробки поверхонь, а також представлена декоративними видами типу «короїд», «камінцева» та іншими. Штукатурка мозаїчна Anserglob застосовується майстрами для створення ідеального облицювального шару, в тому числі, й на цоколі будівлі, чого можна досягти не з усіма аналогами даного типу штукатурок;
  • Клейові суміші Anserglob, ціна та якість яких дозволяють легко конкурувати з клеями інших торгових марок, використовуються при проведенні утеплювальних, гідроізоляційних та облицювальних робіт. Застосовуються для приклеювання скляній, керамічній, мармурової, керамогранітних плитки, пінопласту, мінераловатних плит й т.ін.;
  • Готові самовирівнюючі суміші призначені для зведення стін з каменю, цегли, бетону, поризованої кераміки, газо- і пінобетону, облаштування стяжки підлоги. Їх пластичність та зручність застосування відомі покупцям;
  • Акрилова та силіконова фарба Anserglob для зовнішньої й внутрішньої обробки має безліч колірних варіацій. Виділяються з інших пропозицій ринку своїм низькою витратою при високій стійкості до атмосферного впливу, ультрафіолетових променів та інших негативних впливів.

Найближчий дистриб’ютор Anserglob

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Anserglob в Кропивницькій, Миколаївській та Одеській областях. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці оптовим дилерам та торговим точкам. Всі будматеріали Anserglob купити можна, зробивши замовлення у персонального менеджера. На наших складах завжди є в наявності будь-які обсяги продукції Анцерглоб, ціна та якість яких отримують високі оцінки й позитивні відгуки споживачів. Доставка сухих сумішей даного бренду здійснюється в мінімальні терміни власним транспортом ПІК.

розрахувати витрати
Дистриб’ютором ANSERGLOB на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати сухі будівельні суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: