Гарантовано надійна та стабільна робота на українському ринку, своєчасне та повне виконання зобов’язань є запорукою успіху наших партнерів. ПІК – відповідальний та відкритий постачальник, який оперативно вирішує поставлені завдання.

Життєві принципи, цілі та стратегія роботи компанії спрямовані на забезпечення максимально вигідних та комфортних умов довгострокового співробітництва.

Ми сформували гнучку систему знижок і готові до конструктивного діалогу зі своїми партнерами, що дозволяє враховувати їх зацікавленість в нашій роботі та сформувати привабливі умови бізнесу.

Клієнтами компанії є тисячі дилерів і гуртових покупців з Миколаївської, Херсонської, Кропивницької, Черкаської, Полтавської, Одеської та інших областей України.

Серед наших клієнтів:

  • Роздрібні торгові точки різної спеціалізації (від будматеріалів до побутової хімії)
  • Гуртові торгові точки
  • Виробники меблів
  • Виробники продукції з листового металу
  • Будівельні компанії
  • Фермерські господарства
  • ОСББ і ЖЕКи
  • Громадські заклади (освітні установи, сфера громадського харчування та сфера послуг)

Представники малого та середнього бізнесу, що спеціалізуються на роздрібній торгівлі будматеріалами та господарчими товарами, оцінили переваги співпраці з ПІК і розвивають свій бізнес разом з нами. Дилерська мережа компанії вже сьогодні налічує понад 5 тисяч торгових точок.

Компанія ПІК більш, ніж 20 років працює на ринку України. У зв’язку з розширенням дистриб’юторської мережі,
запрошує до співпраці нових клієнтів і партнерів з усіх регіонів України та інших країн.

Ми вже працюємо з відомими світовими брендами

За роки роботи ми накопичили величезний досвід співпраці та впевнені, що успішна взаємодія з партнерами базується на взаємній стабільності й надійності.

ПІК докладає максимум зусиль для встановлення перспективних і довгострокових відносин з нашими стратегічними партнерами. Ми готові до нових взаємовигідних проектів і перспективного розширення спільної діяльності.

Стартуючи разом з нами в якості клієнта, ви отримуєте індивідуальний підхід, налагоджену систему знижок і бонусів, інформаційний супровід компетентних фахівців, рекламну підтримку, оперативне постачання продукції з наших складів.

Компанія запрошує до партнерства імпортерів, виробників, а також інших постачальників будматеріалів і господарчих товарів. ПІК пропонує комплекс послуг з виведення на ринок, просування та реалізації продукції. Співпраця з ПІК забезпечить впізнаваність і попит на товари в населених пунктах південних областей України, починаючи з маленьких сіл, закінчуючи обласними центрами.

Ми готові до проведення спільних маркетингових акцій та заходів
для забезпечення попиту на ті чи інші позиції, а також для виводу на ринок нових товарів.

Поділитися: