Компанія ПІК – виробник, імпортер, дистриб’ютор будівельних матеріалів і господарчих товарів. Займає лідируючі позиції на півдні України, а також в інших регіонах, зокрема Кропивницькій, Полтавській, Дніпропетровській, Вінницькій та Черкаській областях.

Компанія була заснована у 1994 році, через 3 роки після проголошення незалежності України. На різних етапах становлення держави, ПІК, разом із усією країною, долав кризи, крок за кроком зміцнюючи свої позиції.

Разом до вершин!

Починаючи свій шлях як магазин у Вознесенську, ПІК став потужною та надійною компанією. Незважаючи на мінливу кон’юнктуру ринку, компанія досягла неймовірних результатів завдяки вчасно прийнятим рішенням, відповідальному управлінню та працьовитості всієї команди.

Зараз ПІК це:

Компанія ПІК запустила та вивела на повну потужність виробництво гіпсокартонних систем, покрівельних матеріалів, водостічних систем і добірних елементів. У 2016 році відбувся запуск, а у 2017 – вихід на повну потужність виробництва виробів з поліпропілену.

ПІК надає унікальний для України сервіс завантаження/розвантаження за допомогою сучасної роботизованої техніки. Використання автонавантажувачів запроваджено для підвищення якості обслуговування.

29 років надійності і стрімкого зростання

ПІК демонструє високі показники якості, стабільності та зростання завдяки відповідальному підходу до роботи. Постійний аналіз світового й українського ринку, регулярне оновлення технологій та обладнання, послідовність і системність ведення бізнесу роблять компанію лідером в своєму сегменті та надійним партнером.

Загальна площа торгових, складських і виробничих площ зростає з кожним роком, збільшується автопарк, запроваджуються сучасні технології, розширюється асортимент, успадковуються найкращі світові традиції, адже девіз компанії “Разом до вершин!”. Саме тому ПІК не зупиняється на досягнутому, розвивається, вдосконалюється та веде за собою.

Кожен день робимо світ кращим

Компанія твердо дотримується принципу відповідальності на всіх рівнях

Перед партнерами

ПІК пильнує довіру кожного партнера, тому веде відкриту політику ціноутворення, повністю та вчасно виконує свої зобов’язання.

Перед співробітниками

Компанія надає конкурентну заробітну плату, повний соціальний пакет, забезпечує гідні умови роботи та самореалізації.

Перед суспільством

ПІК щорічно створює сотні робочих місць і забезпечує екологічність виробництва. Будує рекреаційні зони для співробітників та їхніх дітей, підтримує загальнолюдські та сімейні цінності.

Перед державою

Компанія своєчасно та в повному обсязі сплачує податки, забезпечує офіційне працевлаштування і прозоре ведення бізнесу.

Чесність і готовність до взаємовигідної роботи роблять ПІК однією з найкращих організацій регіону.

Компанія цінує та дякує кожному партнерові за співпрацю!

Разом до вершин!

Поділитися: