Про компанію

ПІК – дистриб’ютор будівельних матеріалів і господарчих товарів, що займає лідируючі позиції на півдні України, а також в інших регіонах, зокрема Кропивницькій, Полтавській, Дніпропетровській, Вінницькій та Черкаській областях. Підрозділи компанії розташовані в Вознесенську (Миколаївська область), Миколаєві та Кропивницькому

ПІК створює умови для талановитих людей, які хочуть реалізувати себе у сфері продажу. Вирішальну роль матимуть не досвід і резюме, а характер, налаштованість і діловий хист.

Кар’єра в ПІК – це великі можливості для саморозвитку та швидкого кар’єрного злету. Тут є все для фундаментального навчання та набуття практичних навичок ефективних переговорів. Компанія відкрита для амбітних людей, незалежно від досвіду.

НАВЧАННЯ ТА ПРОФЕЙСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Надати можливість досягти великого успіху з нуля – одна з соціальних місій компанії ПІК. Для цього запрошено кращих коучерів з усієї України, що створюють індивідуальні тренінгові програми для новачків з потенціалом.

Скористатися шансом стати високооплачуваним менеджером з продажу можуть як люди з інших сфер, так і молоді фахівці, що тільки починають кар’єрне сходження.

Таким чином, ПІК ламає стереотип про те, що у велику компанію можна потрапити тільки з великими напрацюваннями. Досягти успіху тут зможе кожен, у кого є амбіції, характер і бажання стати зіркою в сфері продажу.

Бібліотека

ВАКАНСІЇ

Актуальні вакансії

Ви маєте бути готовими працювати в команді, планувати свій робочий час, бути активними та відповідальними, уважно ставитися до побажань клієнтів, прагнути успіху у своїй професії, бути налаштованими на позитивний результат.

Всі актуальні вакансії можна знайти на наших сторінках на сайтах пошуку роботи

Якщо ви прагнете працювати з нами, але ще не побачили відповідну вакансію, завантажте анкету. Заповнений варіант надсилайте на електронну скриньку:

  • Миколаїв — p5135021@gmail.com

  • Вознесенськ — p5198027@gmail.com

  • Кропивницький — p5141446@gmail.com.

Ми повідомимо вас про найближчу можливість долучитись до нашої команди.

Поділиться:

Меню