КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

  1. Главная
  2. КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ
grey razdelitel - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Компанія ПІК зарекомендувала себе як надійний гуртовий постачальник покрівельних матеріалів,
відомий не тільки на півдні, а й по всій території України

profnaftill 1 - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Профнастил, металочерепиця

vodostochka - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Водостічна система

samorez 1 - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Покрівельні кріплення

plenka 1 - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Покрівельна плівка

ruberoid - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Бітумна черепиця та рубероїд

mastica 1 - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Мастика

otliv - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Віконні відливи

Повний перелік товарів для покрівельного пирога, водостічні системи, вентиляція та добірні елементи. 
Ми продаємо надійну і перевірену продукцію від постачальників України та Європи.

1 абзац - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Довговічна експлуатація будівель забезпечується надійним дахом, тому покрівельні матеріали мають бути ретельно підібрані під це завдання. Сезонні коливання температури, вплив ультрафіолету і опадів впливають на покриття даху. Від якості покрівельних матеріалів залежить стан і термін експлуатації всього будинку.

Покрівля повинна витримувати навантаження:

  • Постійне — свою вагу;
  • Експлуатаційне — дозволяти обслуговувати і ремонтувати дах;
  • Тимчасове — у вигляді поривів вітру та снігового покриву.
кровля - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Де купити покрівельні матеріали гуртом?

ПІК активно розвиває свою дилерську мережу, налагоджуючи співпрацю з великими гуртовиками та дрібногуртовими замовниками, і пропонує:

  • Вигідні ціни і локальну систему знижок;
  • Оперативну доставку товарів власним автотранспортом;
  • Власні складські запаси;
  • Професійну консультацію по підбору покрівельного матеріалу;
  • Бездоганну якість продукції.

Облаштування нових дахів, ремонт старих – це безперервний процес в будівництві, тому рішення купити покрівельні матеріали гуртом із запасом відмінно підійде для великих і дрібних оптовиків, що продають будматеріали.

Замовити покрівельні матеріали гуртом, ціна яких здатна задовольнити побажання замовника та відмінно вписується в загальний бюджет будівельних робіт, можна у великій дистриб’юторській компанії ПІК. Ми працює безпосередньо з виробниками матеріалів для покрівлі, що гарантує низькі ціни та вигідні умови співпраці нашим дилерам.

кровли 2 - КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІЛІВ

Який покрівельний матеріал обрати?

На стадії проектування вирішується питання вибору типу даху для споруди. Остаточне рішення приймається з урахуванням дизайну фасаду будівлі, бажань і можливостей замовника, необхідних технічних та експлуатаційних показників покрівлі, загальної ваги, складності монтажу та ін.

Металочерепиця
Застосовується в будівництві споруд різного призначення. Купити металочерепицю гуртом в Україні можна у великого постачальника будівельних матеріалів — ПІК. Металочерепиця виготовляється методом прокату сталевого листа товщиною 0,5 мм. Зверху вона покривається полімерним шаром в 25-50 мікрон. Довговічність — 30-50 років.

Профлист (профнастил)
Гуртом і дрібним гуртом купити профнастил рекомендують для облаштування покрівлі, будівництва парканів, побутових і промислових конструкцій. Відмінність від металочерепиці в більшому діапазоні товщини, кольору і виборі малюнка хвилі (трапеція, прямокутник, півколо).

Руберойд (рулонні покрівельні матеріали)
Покрівельний матеріал для облаштування плоских покрівель, проведення гідроізоляції фундаментів і підвалів. Виготовляється з покрівельного картону, бітуму та кам’яної посипки для захисту від ультрафіолету та вогню. Купити великим гуртом руберойд легко і зробити це можна у ПІК, просто зателефонувавши нашим менеджерам і оформивши замовлення.

Мастика для покрівлі
Бітумні і бітумно-полімерні мастики застосовують для ремонту і гідроізоляції покрівлі, захисту від корозії, цвілі і грибка.

Покрівельні саморізи
Кріплення — невелика і вкрай необхідна складова будівельних і ремонтних робіт. Купити гуртом покрівельні саморізи і правильно розрахувати їх кількість для покрівельних робіт ви можете, звернувшись до консультантів ПІК.

Водостічна система (водостоки)
Водостоки застосовують для захисту зовнішніх стін, фундаменту і цоколю від підвищеної вологості. За допомогою водостічної системи вода збирається з даху і направляється у відведене місце, запобігаючи передчасному руйнуванню будівлі. Купити водостоки гуртом в Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому, Одесі та інших містах України можна, ознайомившись з нашими пропозиціями.

Поделиться:

Меню