КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

  1. Головна
  2. КАТАЛОГ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Компанія ПІК зарекомендувала себе як надійний гуртовий постачальник покрівельних матеріалів,
відомий не тільки на півдні, а й по всій території України

Профнастил

Профнастил, металочерепиця

Водосточная система

Водостічна система

Кровельные саморезы

Покрівельні кріплення

Кровельная пленка

Покрівельна плівка

Бітумна черепиця та рубероїд

Мастика

Віконні відливи

Віконні відливи

Повний перелік товарів для покрівельного пирога, водостічні системи, вентиляція та добірні елементи. 
Ми продаємо надійну і перевірену продукцію від постачальників України та Європи.

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Довговічна експлуатація будівель забезпечується надійним дахом, тому покрівельні матеріали мають бути ретельно підібрані під це завдання. Сезонні коливання температури, вплив ультрафіолету і опадів впливають на покриття даху. Від якості покрівельних матеріалів залежить стан і термін експлуатації всього будинку.

Покрівля повинна витримувати навантаження:

  • Постійне — свою вагу;
  • Експлуатаційне — дозволяти обслуговувати і ремонтувати дах;
  • Тимчасове — у вигляді поривів вітру та снігового покриву.
ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Де купити покрівельні матеріали гуртом?

ПІК активно розвиває свою дилерську мережу, налагоджуючи співпрацю з великими гуртовиками та дрібногуртовими замовниками, і пропонує:

  • Вигідні ціни і локальну систему знижок;
  • Оперативну доставку товарів власним автотранспортом;
  • Власні складські запаси;
  • Професійну консультацію по підбору покрівельного матеріалу;
  • Бездоганну якість продукції.

Облаштування нових дахів, ремонт старих – це безперервний процес в будівництві, тому рішення купити покрівельні матеріали гуртом із запасом відмінно підійде для великих і дрібних оптовиків, що продають будматеріали.

Замовити покрівельні матеріали гуртом, ціна яких здатна задовольнити побажання замовника та відмінно вписується в загальний бюджет будівельних робіт, можна у великій дистриб’юторській компанії ПІК. Ми працює безпосередньо з виробниками матеріалів для покрівлі, що гарантує низькі ціни та вигідні умови співпраці нашим дилерам.

Який покрівельний матеріал обрати?

На стадії проектування вирішується питання вибору типу даху для споруди. Остаточне рішення приймається з урахуванням дизайну фасаду будівлі, бажань і можливостей замовника, необхідних технічних та експлуатаційних показників покрівлі, загальної ваги, складності монтажу та ін.

Металочерепиця
Застосовується в будівництві споруд різного призначення. Купити металочерепицю гуртом в Україні можна у великого постачальника будівельних матеріалів — ПІК. Металочерепиця виготовляється методом прокату сталевого листа товщиною 0,5 мм. Зверху вона покривається полімерним шаром в 25-50 мікрон. Довговічність — 30-50 років.

Профлист (профнастил)
Гуртом і дрібним гуртом купити профнастил рекомендують для облаштування покрівлі, будівництва парканів, побутових і промислових конструкцій. Відмінність від металочерепиці в більшому діапазоні товщини, кольору і виборі малюнка хвилі (трапеція, прямокутник, півколо).

Руберойд (рулонні покрівельні матеріали)
Покрівельний матеріал для облаштування плоских покрівель, проведення гідроізоляції фундаментів і підвалів. Виготовляється з покрівельного картону, бітуму та кам’яної посипки для захисту від ультрафіолету та вогню. Купити великим гуртом руберойд легко і зробити це можна у ПІК, просто зателефонувавши нашим менеджерам і оформивши замовлення.

Мастика для покрівлі
Бітумні і бітумно-полімерні мастики застосовують для ремонту і гідроізоляції покрівлі, захисту від корозії, цвілі і грибка.

Покрівельні саморізи
Кріплення — невелика і вкрай необхідна складова будівельних і ремонтних робіт. Купити гуртом покрівельні саморізи і правильно розрахувати їх кількість для покрівельних робіт ви можете, звернувшись до консультантів ПІК.

Водостічна система (водостоки)
Водостоки застосовують для захисту зовнішніх стін, фундаменту і цоколю від підвищеної вологості. За допомогою водостічної системи вода збирається з даху і направляється у відведене місце, запобігаючи передчасному руйнуванню будівлі. Купити водостоки гуртом в Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому, Одесі та інших містах України можна, ознайомившись з нашими пропозиціями.

Поділиться:

Меню