PLASMATEC

PlasmaTec – український виробник зварювальних електродів для застосування в будівництві та сільському господарстві, а також машинобудуванні, металургії, газо- і нафтовидобувній галузях.

Електроди широкого застосування від PlasmaTec

Компанія виробляє кілька видів продукції, кожен з яких розрахований на роботу з різними видами металу і застосовується при зварюванні різних елементів і конструкцій. Вироби торгової марки PlasmaTec оптом купують для подальшої реалізації, в основному, фермерським господарствам і будівельним компаніям.

Якісні електроди для будь-яких видів металу виробляє торгова марка PlasmaTec. Купити гуртом продукцію цього бренду, за найкращою в південному регіоні ціною, можна в ПІК.

Тип продукції Зварюваний метал Зварювані елементи Галузь використання
Електроди Вуглецева і низьколегована сталь, високолегована сталь, чавун Трубопровід, прямовисні конструкції, елементи поверхонь нагріву, ємності і резервуари різних розмірів Універсальні
Електроди для наплавки Універсальні Наплавка деталей та інструментів Сільське господарство
Зварювальний дріт Вуглецева і низьколегована сталь, нержавіюча сталь Універсальний Універсальний

ПІК представляє зварювальні електроди для будь-якого металу від PlasmaTec

ПІК – офіційний дистриб’ютор PlasmaTec на півдні України. Компанія пропонує вигідні умови закупівель електродів PlasmaTec і великий асортимент товарів.

Завдяки власному автопарку, доставка замовлень відбувається без затримок. Для населених пунктів Кропивницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей доставка здійснюється безкоштовно. Також можлива доставка в інші області.

Дізнатися детальну інформацію про доставку та співробітництво можна за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором ПлазмаТек на півдні України виступає компанія ПІК Дистрибьюшн, яка пропонує придбати сварні електроди гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню