SCHÖPFER у перекладі з німецької означає: творець (той, хто створює).

TM SCHÖPFER® – зареєстрована у 2021 році торгова марка, під якою випускається досить широкий спектр сучасних будівельних матеріалів:

  • Будівельна хімія та суміші
  • Теплоізоляційні матеріали та системи їх кріплення
  • Будівельні інструменти та витратні матеріали
  • Системи кріплення гіпсокартону

Власником торгової марки є ТОВ ПІК-ПК.

ТМ SCHÖPFER®, в першу чергу, призначена для клієнтів B2B сегменту: девелопери, промислові підприємства, агрохолдинги, торгові мережі та магазини з продажу будматеріалів. Асортименти продукції доступні і для роздрібного покупця.

Регіон розповсюдження продукції – вся Україна.

Асортимент продукції ТМ SCHÖPFER® розрахований на використання у будівництві промислових будівель, офісних центрів, житлових комплексів, а також під час ремонту цехів, складів, шкіл, житлових будинків та ін.

Поряд з асортиментом власного виробництва, у нас є партнери, які випускають свою продукцію під нашим брендом. Це компанії – лідери у своїй галузі, які мають сертифіковані виробництва за стандартами ISO, а також всі необхідні сертифікати та дозволи.

ТМ SCHÖPFER® – це асортимент сучасних будівельних матеріалів та інструментів, створених професіоналами для професіоналів.

Вся продукція сертифікована та відповідає європейським та українським стандартам.

Комплексне забезпечення проектів будівельними матеріалами та власна логістика.

Ексклюзивним дистрибьютором TM SCHÖPFER® на півдні України є компанія Пік, яка пропонує до гуртового придбання асортимент будівельних матеріалів та інструментів у містах: Одеса, Миколаїв, Кропивницький тощо.

Поділиться:

Меню