VIPGIPS

VipGips – торгова марка турецької компанії Фернас Алчи Сана Тіджарет ве А.Ш., що виробляє сухі будівельні суміші з гіпсу. Бренд досяг міжнародного визнання, завоювавши ринок сухих будівельних сумішей в країнах Азії та Європи.

Продукція VipGips застосовується для декорування приміщень, приклеювання гіпсокартонних панелей і відновлення поверхонь (заповнення тріщин, дірок і т. д.). Товар бренду Віпгіпс відповідає міжнародним стандартам. Продукція має сертифікати ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Класифікація сухих сумішей VipGips

Матеріали VipGips застосовують для декорування, тепло-, звукоізоляції, склеювання гіпсокартонних виробів, оздоблювальних і ремонтних робіт та ін.

Перлітна штукатурка

Призначається для нанесення на цегляні, бетонні поверхні, всередині та назовні приміщень, а також на гіпсокартон і стелі. Для теплоізоляційних робіт варто рекомендувати саме перлітну суміш VipGips. Шпаклівка даного виду стійка до перепадів температур і горіння. Її купують для поліпшення теплозахисних та акустичних властивостей будівель.

Сатиновий полірувальний гіпс

Купують як нижній шар для фарби. Призначається для нанесення на бетон, гіпсову штукатурку і гіпсові настінні панно.

Гіпс для ліпки

Застосовується для декорування інтер’єру та ліплення. Після затвердіння утворює гладку рівну поверхню.

Машинна гіпсова штукатурка

Має попит в основному серед будівельних компаній, тому що вимагає спеціального обладнання для нанесення. Утворює гладку поверхню, готову до фарбування. Машинну штукатурку VipGips купити гуртом можна у компанії ПІК.

Гіпс для заповнення швів

Використовується для заповнення отворів від цвяхів, тріщин, пропусків між керамічною плиткою.

В’яжучий гіпс

Речовина, що застосовується при оздоблювальних роботах. Цінується будівельниками за відмінні клейові властивості.

Будівельний гіпс

Універсальна суміш, що застосовується для будівництва та оздоблення. Будівельний гіпс VipGips гуртом можна замовити у компанії ПІК.

VipGips: Турецька якість, перевірена в усьому світі

ПІК – офіційний дистриб’ютор VipGips на півдні України. Пряма співпраця з виробником гарантує низькі ціни на весь товар представленого бренду.

Безкоштовна доставка здійснюється в населені пункти Херсонської, Кропивницької, Миколаївської та Одеської областей. Можлива доставка в інші регіони України.

Долучившись до дилерської мережі ПІК, кожен клієнт отримує доступ до дійсно вигідних цін і широкого асортименту.

Дистриб’ютором VipGips на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати сухі будівельні суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: