KRONO

Swiss Krono – швейцарський виробник плит для меблевої та будівельної галузей. Виробничі потужності компанії розташовані в Швейцарії, США, Польщі, Україні, Німеччині та Франції. Історія компанії починається у 1897 році. В Україну Swiss Krono прийшли у 2000 році, відкривши виробничу гілку в Кам’янці-Бузькій.

Компанія модернізувала механізм виробництва ДСП (деревостружкових плит), встановивши двоповерховий прес Dieffenbacher. У 2002 році в експлуатацію ввели нову лінію ламінування Siempelkamp, а через три роки додали ще одну.

Swiss Krono були першими в Україні, хто почав виробництво й продаж OSB/3 (орієнтовано-стружкових плит). Ці плити являють собою багатошаровий лист з клеєних деревних трісок з додаванням смол і синтетичного воску. Їх використовують для створення несучих конструкцій в умовах підвищеної вологості.

Швейцарська якість Swiss Krono для українців

Компанія пропонує продукцію для будівництва, ізоляції приміщень і виробництва меблів.

Для будівельних робіт:

OSB/3 плити

Тришарові плити, виготовлені шляхом пресування прямокутних трісок. В якості сполучного матеріалу використовується синтетична смола. Використовуються в будівництві будинків, для створення транспортної тари і щитових елементів меблів.

Компанія пропонує для виробництва меблів та ізоляції приміщень:

Шліфовані плити

Тришарові плити, виготовлені при пресуванні деревної стружки. Використовуються для створення перегородок, ізоляції приміщень і виробництва меблів. Закупівля шліфованих плит Swiss Krono гуртом дозволить охопити більшу аудиторію покупців, тому що товар має стабільний попит і застосовується для різноманітних робіт.

Ламіновані плити

Виготовлені на основі ДСП. Покриті декоративним папером, просоченим меламіновою смолою. Основним напрямком використання є створення меблів. Вигідною інвестицією буде купити ламінат Кроно, адже це швейцарська якість, доступна українському покупцеві. До того ж, ПІК пропонує для дилерів вигідні умови закупівель в південному регіоні.

Стільниці (постформінг)

Це основний матеріал для створення меблів. Виготовляються шляхом постформінгу з використанням ДСП. Продукт має підвищену стійкість до вологи, високої температури, хімічних речовин (миючих засобів), ударів і подряпин.

Глянцеві плити

Виготовлені на основі ДСП, покриваються HPL пластиком і балансувальним папером. Папір просочується речовинами, що підвищують стійкість до вологи. Застосовуються при виготовленні меблів для спалень, ванних кімнат і кухонь.

MDF плити

Виготовлені на основі спресованих деревних волокон і сухих сполучних матеріалів. Застосовуються для створення меблів високої якості. Можуть повністю замінити деревину завдяки однорідній щільності. MDF плити Swiss Krono купити гуртом можна за найкращою ціною на півдні України в ПІК.

Меблеві та будівельні плити Swiss Krono в ПІК

Незалежно від обсягу замовлення, з кожним покупцем працює персональний менеджер, який консультує з усіх питань.

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Swiss Krono. Загальний асортимент продукції ПІК налічує понад 20 тисяч товарів для будівництва, побуту, товарів для дачі та відпочинку, а також посуду.

Однією з головних переваг співпраці є безкоштовна доставка власним транспортом. У компанії великий автопарк з автомобілями різної тоннажності, здатних доставити замовлення будь-якого обсягу і ваги. Безкоштовна доставка діє в усі населені пункти Миколаївської, Кропивницької, Одеської та Херсонської областей. Можлива доставка по всій території України.

Отримати консультацію можна за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором KRONO на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати меблеві та будівельні плити гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: