ROOFFIX

Rooffix – один з провідних виробників профнастилу і металевої покрівлі в Україні. Незважаючи на свою “молодість”, продукція бренду вже широко застосовується в приватному та комерційному будівництві.

Профнастил Rooffix гуртом закуповують будівельні підприємства для застосування на об’єктах і створення малих архітектурних форм (кіосків, ларьків, складів).

Відмінною рисою бренду є їх підхід до дизайнерського оформлення продукції. Жоден український виробник не може похвалитися тією палітрою кольорів, яку пропонує Руффікс. Величезна різноманітність кольорів однозначно привертає увагу до продукту і робить його більш бажаним, плюс, це все підкріплюється високими технічними характеристиками.

Rooffix: покрівля преміум якості за доступною ціною

Незважаючи на деякі забобони, пов’язані з металевою крівлею, такий вид покриттів все частіше використовують у багатьох сферах життя людини: приватний, комерційний і сільськогосподарський.

Металочерепиця Rooffix вже в перші дні свого існування стала хітом продажів в приватному секторі. Міцність, довговічність і різноманітні колірні відтінки зробили її ідеальним вибором для будинку. З огляду на легкість матеріалу і невибагливість у догляді, металочерепицю просто зберігати і транспортувати.

Крім металочерепиці, компанія пропонує профільовані листи різного призначення. Купити профнастил Руффікс гуртом можна в ПІК. Компанія пропонує найвигідніші умови закупівель, а також доставку вантажу власним автопарком.

Клієнти можуть купити:

  • Профнастил гуртом: покрівельний, стіновий, несучий;
  • Металочерепиця;
  • Добірні елементи;
  • Оцинкований лист;
  • Ущільнювачі покрівельні гурт.

Купівля покрівельних матеріалів цього бренду дуже вигідна, так як ціна для південного регіону значно нижче, завдяки тому, що виробничі потужності так само розташовані на півдні.

Покрівельні матеріали в ПІК: краще рішення для дому та бізнесу

Якщо вам потрібен надійний постачальник покрівельних матеріалів з металу – ПІК, як офіційний дистриб’ютор Rooffix, може допомогти. Ми пропонуємо купити профнастил і металочерепицю гуртом за ціною від виробника.

Кожен клієнт отримує можливість купувати тільки кращу і перевірену продукцію, яка відповідає світовим стандартам якості. Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, заповнивши форму нижче на сторінці, користуйтеся великим асортиментом і кваліфікованим сервісом.

Дистриб’ютором Rooffix на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати покрівельні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: