DYCKERHOFF

Dyckerhoff GmbH належить до групи компаній Buzzi Unicem — група найбільших світових виробників цементу, щебеню, бетону та піску. У Вісбадені (Німеччина) розташовується головний офіс компанії. Мережа власних підприємств знаходиться в Європі, США, Україні та Росії. Активне нарощування прибутку, поліпшення якості продукції, що виготовляється і увага до змін на будівельному ринку ведуть до постійного зростання компанії.

З 2000 року відкрито представництво Dyckerhoff AG в Києві.

У 2003, 2004 і 2007 роках — налагоджено виготовлення бетонних сумішей на своїх заводах в місті Київ;

У 2006 році — запущено підприємство в Одесі, а в 2008 році — в Миколаєві.

У 35-ти кілометрах від Миколаєва знаходиться найбільше цементне підприємство півдня України — ПАТ ЮГцемент, яке під своїм крилом об’єднало термінали з перевалки цементу з вагонів на автотранспорт і затарювання його по мішках в Одесі і Севастополі.

Після реорганізації в січні 2016 року Волинь-Цемент і ЮГцемент в статусі філій об’єдналися в одну компанію — ПАТ Дікергофф Цемент Україна.

Комплексна і систематична реконструкція українських підприємств з впровадженням нових технологій дозволила об’єднати досвід всесвітніх цементних виробників і майстерність цементників України, додавши відому всім німецьку якість.

Dyckerhoff GmbH з посиленою увагою ставиться до екології, покращуючи показники безпеки своєї продукції.

Дистриб’ютором Dyckerhoff на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати цемент та сухі суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню