У ТМ Budmonster надходження нових товарів! Один із них – зварна сітка з ПВХ покриттям!

Сетка сварная с ПВХ покрытием

Зварна сітка виготовлена ​​з дроту за допомогою точкового зварювання, покрита ПВХ (полівінілхлорид).

Сітка завдяки ПВХ покриттю має довгий термін служби без втрати механічних властивостей. Також не варто турбуватися про сезонне підфарбовування сітки, оскільки ПВХ покриття захищає її від корозії. Монтаж сітки досить простий і не потребує особливих зусиль та багато часу.

Головною особливістю сітки є багаторазове використання. При деформації вона не лопається та не розтягується. Дана сітка з покриттям виглядає набагато краще, ніж сітка без нього, це особливо важливо, адже огорожі мають виглядати максимально привабливо.

Варіанти використання сітки:

  • створення кліток для птахів;
  • установка загонів для худоби.
  • каркаси теплиць;
  • паркани;
  • огородження ділянок на городах, дачах, садах.

ТМ Budmonster продає сітки з різними характеристиками. Довжина рулону сітки стандартна – 10 метрів. Ширина рулонів – 1 метр, 1,2 метра та 1,5 метрів. Товщина дроту від 1 мм до 2,5 мм, залежно від подальшого використання сітки. Також у сітки є різні розміри комірок: 12,5х25 мм, 12,5х12,5 мм, 50х50 мм.

Міцність цього виду виробів залежить від величини осередку та діаметра дроту. Чим менше осередок і більше діаметр дроту, тим міцніший виріб.

Зварна сітка з ПВХ покриттям є на складах у Миколаєві, Вознесенську та Кропивницькому, в будь-якому асортименті та кількості.

Budmonster – монстр будівництва.

Відділ продажу: (0800) 21-88-21.