Профнастил від виробника — ТМ Rooffix®

  1. Головна
  2. Профнастил від виробника — ТМ Rooffix®

КЛАСИФІКАЦІЯ ПОКРІВЕЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Металеві покрівельні елементи міцні, стійкі до вогню і мають відносно легку вагу (приблизно 5-10 кг/м2). Цей вид покриття зберігає крівлю протягом 30-50 років.

Профнастил гуртом використовується для створення малих нежитлових будівель, огорож, зміцнення фундаменту, тощо.

Використовується для ремонту і облицювання фасадів будівель, а також для створення внутрішніх перегородок, установки парканів та огорож, обшивки балконів. При роботі з фасадом профлист гуртом має деякі переваги над альтернативними матеріалами (дерево, сайдинг, цегла). Він дешевше і з ним простіше працювати.

Використовується для облицювання ангарів і нежитлових приміщень, для створення плоскої крівлі. Застосовується також в промисловості для створення водостічних систем та елементів побутової техніки. Оцинкування застосовується в створенні автомобілів і суднобудуванні.

Використовуються для захисту покрівлі від вітру й опадів. Призначені для ізолювання прогалин між листами і зміцнення структури покрівлі.

Незалежно від будівлі, їй потрібна якісна вентиляція. Призначення вентиляційних систем – забезпечувати стабільну циркуляцію повітря в приміщенні, щоб самопочуття людей, які працюють всередині завжди було в порядку.

Переваги металевої покрівлі в ПІК

  • Різноманітність. Дилери можуть купити оцинкування гуртом, три види профнастилу, металочерепицю та добірні елементи.
  • Міцність. Різні форми гофри і міцність листів дозволяють застосовувати його в багатьох будівельних роботах. Це означає, що його можна продавати більш широкій аудиторії.
  • Ціна. Виробничі потужності наших постачальників знаходяться на півдні України, відповідно, ціна на товар для цих регіонів значно нижче.
  • Якість товару. Товар від виробників має відповідний сертифікат якості ISO 9000.

4 причини купувати покрівлю в ПІК

  • В асортименті представлено понад 45 різновидів профнастилу, 13 видів оцинковки і різні добірні елементи;
  • Товар доступний за ціною від виробника;
  • Можливість зробити замовлення необмеженого обсягу;
  • Доставка навіть великогабаритних вантажів здійснюється вчасно, власним автопарком.

Заповнюйте форму нижче на сайті і приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, отримуючи можливість купувати кращий товар за найвигіднішими цінами на півдні України.

Компанія ПІК пропонує придбати профнастил та металочерепицю гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: