Гідроізоляційні матеріали

  1. Головна
  2. Гідроізоляційні матеріали

Кращі гідроізоляційні матеріали у одного дистриб’ютора

Компанія ПІК спеціалізується на поставках будівельних матеріалів. Матеріали для гідроізоляції гуртом представлені кращими світовими та українськими виробниками: Техноніколь, Anserglob, Siltek, Kreisel, Master і інші.

В асортименті ПІК доступні:

Клієнтам також доступна можливість замовити рубероїд гуртом. В асортименті він представлений виробниками Техноніколь, ПромІзол і Izolit.

Де вигідно купити гідроізоляцію гуртом

ПІК є офіційним дистриб’ютором багатьох брендів, що випускають продукцію для гідроізоляційних робіт. Фахівці компанії перевіряють наявність паспорта у товару, який підтверджує проходження лабораторних випробувань і його придатність для проведення гідроізоляції.

Клієнти можуть отримати консультацію кваліфікованого менеджера, дізнатися який з товарів зараз користується найбільшим попитом і оформити замовлення.

ПІК володіє власним автопарком і повністю бере на себе вирішення питання доставки. Для південних областей, зокрема: Миколаїв, Херсон, Одеса, Кропивницький, доставка здійснюється безкоштовно.

ПІК: кращий постачальник будівельних матеріалів

Співпраця з ПІК вигідно для будь-якого замовника. Запропонований асортимент товарів широко використовується в багатьох будівельних роботах, всередині і зовні приміщень. Крім цього для дилера відкривається ряд плюсів:

  • Можливість замовити товар в необмеженій кількості;
  • Закупівля продукції за ціною від виробника;
  • Швидка доставка вантажу автопарком ПІК;
  • Консультація з будь-якого товару.
Компанія ПІК пропонує придбати гідроізоляційні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: