Святкування Нового 2017 року з турботою: ПІК подарувала веселе свято співробітникам та їхнім дітям

ЗУСТРІЧ 2017 РОКУ

ПІК продовжує добру традицію дарувати своїм співробітниками та їхннім дітям посмішки, подарунки та новорічний настрій.

29 грудня 2016 року адміністративно-логістичні центри Вознесенська, Миколаєва та Кропивницького привітали свої колективи з наступаючим Новим роком. ПІК напередодні 2017 року був сповнений веселощів і пожвавлення. Співробітники приймали щирі вітання та подарунки від компанії.

30 грудня ПІК провела для дітей компанії яскраві казкові свята. Всього в дитячих заходах взяли участь близько 200 дітлахів. Дід Мороз, Снігуронька та різні казкові персонажі влаштували іскристу новорічну феєрію з безліччю конкурсів, завзятих танців, хороводів і пісень.

Веселі та сповнені енергії діти обрушили лавину віршів і пісеньок про Новий рік, зиму, сніжинки, зайців і ялинку на Діда Мороза, який спритно діставав їм з мішка солодкі подарунки.

ПІК підтримує сімейні цінності та створює всі умови для того, щоб співробітники мали можливість піклуватися про свою сім’ю. Компанія дбайливо зберігає сімейну атмосферу всередині колективу та розбудовує між співробітниками відносини, що базуються на взаємоповазі, доброті, довірі.

На новорічному святі компанія ПІК побажала дітям і їхнім батькам здійснення всіх мрій, добрих друзів, міцного здоров’я та багато посмішок у 2017 році.