ПІК Дистрибьюшн влаштувала великий сімейний weekend До дня захисту дітей

1 червня компанія ПІК Дистрибьюшн відсвяткувала разом зі своїми співробітниками День захисту дітей. Діти могли вибрати розваги, що сподобалися, з великого переліку, який надали організатори свята.

Звісно, ​​смаки юних «піківців» дуже різні, але компанія намагалася порадувати кожного.

Цього дня дітей компанії смішили страуси на страусиних фермах, вчили своїй майстерності гончарі та ковалі, чудові дельфіни показували, наскільки їхній розум близький до людського, у дельфінарії Одеси.

Частина дітей відвідала найбільший зоопарк України у місті Миколаїв. Найрухливіші активно веселилися на атракціонах у парку Шевченка в Одесі, плавали в авквапарку Водолій, прогулювалися дендропарком у Кіровограді та каталися на човнах у Софіївському парку в Умані. У миколаївському ТЦ «Сіті-Центр» діти дивилися фільми у залах кінотеатру «Мультіплекс», а також випробували розваги у ТЦ «Фабрика» Херсона.

Діти, що відпочили, поверталися додому наповнені чудовими враженнями і з відмінним настроєм, а значить ПІК Дистриб’юшн на відмінно виконала своє завдання — дарувати радість найголовнішої частини компанії — дітям своїх співробітників.