PARITET

Лакофарбові та декоративні покриття Paritet за 15 років на ринку закріпились в сегменті недорогих і якісних продуктів, що відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки.

Унікальна система колорування на базах А і С дозволяє використовувати безліч міжнародних колірних каталогів. Для виготовлення застосовується сировина перевірених європейських виробників – Швеції, Голландії, Фінляндії, Англії та Німеччини.

Paritet гуртом пропонує в асортименті:

  • Лаки власного синтезу. Це дозволяє відчутно знизити їх собівартість;
  • Фасадні та декоративні фарби, термо- та морозостійкі;
  • Очисники фасадів, антисептики та гідрофобізатори, не мають аналогів на українському ринку;
  • Професійна лінійка ЛКП для складних поверхонь, що гарантує відмінний результат.

Недорого і відмінно – буває

Лакофарбова продукція Паритет – співвідношення стабільно невисокої ціни при європейській якості. Гарантує ідеальний вид будь-якій поверхні, починаючи від її підготовки та очищення, закінчуючи фінішною обробкою. Серед клієнтів компанії великі міжнародні торговельні мережі та державні підприємства. Продукцію Paritet купити гуртом можна у компанії ПІК, яка пропонує весь асортимент за найвигіднішими цінами.

Офіційний дистриб’ютор Paritet на півдні України – компанія ПІК, що лідирує в області виробництва та імпорту будматеріалів, господарчих товарів. ПІК має власний автопарк різної вантажопідйомності, оснащений роботизованими навантажувачами. Це гарантує збереження вантажу на етапах формування та доставки замовлення. Для Миколаївської, Херсонської, Кропивницької та Одеської областей передбачена безкоштовна доставка.

Дистриб’ютором PARITET на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати лакофарбові матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: