Неможливе робимо можливим!

Шановні друзі,

Щороку на Новий Рік ми вітаємо 3000 партнерів по всьому світу. Раніше ми дарували сувеніри та ексклюзивні подарунки, що здебільшого складаються з паперових блокнотів, тижневиків, календарів та листівок. Ми використовували це, як приємний привід для візиту та спілкування.

Але в епоху електронних календарів і записників, голосових помічників і цифрових камер більшість наших подарунків є менш актуальними. Цього року ми вирішили, що можемо зробити подарунки значно ефективнішими і врятувати від вирубки близько 100 дерев.

На суму грошей, яку раніше виділяли на подарунки, ми висадили 178 дерев, а найголовніше — закупили обладнання для Вознесенського пологового відділення: пристрій для неонатальної фототерапії та обігріву, апарат для фототерапії новонароджених, ліжко акушерське. Продовжуємо допомагати Вознесенській лікарні.

За допомогою цього обладнання новонароджені діти та їх мами зможуть покращити свій стан, а комусь воно взагалі врятує життя.

Турбота про дітей – це внесок у майбутнє нашого регіону та всієї України.

Друзі, це стало можливим завдяки Вам. Ми вдячні за співпрацю та підтримку. Вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Бажаємо тепла та затишку Вашому будинку, успіхів та процвітання Вашому бізнесу.