Мастика бітумна для гідроізоляції та облаштування покрівлі

  1. Головна
  2. Мастика бітумна для гідроізоляції та облаштування покрівлі

Бітумна мастика гуртом: де вигідно купити?

Якщо ви шукайте надійного постачальника, то варто звернутися в ПІК. Компанія пропонує найбільший асортимент будівельних та господарських товарів. Кожен клієнт може купити товари, здатні повністю забезпечити будівельний об’єкт або заповнити будівельний магазин.

Клієнтам доступна мастика гуртом:

  • Мастика для ремонту покрівлі;
  • Мастика для приклеювання покрівлі;
  • Мастика для гідроізоляції покрівлі;
  • Мастика для гідроізоляції фундаменту.

Продукція закуповується у перевірених виробників ТехноНіколь і Запоріжавтопобутхім. Товари відповідають європейським стандартам якості і широко застосовуються будівельними та ремонтними фірмами.

Якісні матеріали за найкращою ціною в ПІК

Кожен клієнт ПІК може розраховувати на те, що закуповує якісний матеріал. Ми проводимо суворий контроль якості продукції і не працюємо з посередниками. Фахівці компанії ідеально знають будівельний ринок і знають про застосування та актуальності будь-якого товару.

Ціни на всі товари, представлені в нашому асортименті, знаходяться в різних цінових категоріях. Це дозволяє встановлювати конкурентоспроможні ціни і задовольняти потреби кожного клієнта.

ПІК: сервіс вищого рівня для кожного клієнта

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, зателефонувавши за телефоном 0 800 21 88 21, і користуйтеся найвигіднішими умовами закупівель в південному регіоні України.

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з асортиментом, актуальністю товару і його застосуванням. Кожен клієнт завжди може розраховувати на докладну консультацію.

Всі питання доставки вирішуємо теж ми. Власний автопарк із сучасною технікою забезпечує швидке і безпечне транспортування будь-яких вантажів. Навіть замовлення великої тоннажності буде доставлене в обумовлений час.

Компанія ПІК пропонує придбати мастику гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: