Добірні елементи

  1. Головна
  2. Добірні елементи

Додаткові елементи – правильне завершення для будь-якої покрівлі

Компанія ПІК Дистриб’юшн пропонує асортимент додаткових елементів, які доповнюють будь-яку покрівлю, захищаючи її від опадів і надаючи їй більш естетичного вигляду.

Завдячуючи технологічності виробництва, кожен елемент поєднує в собі низьку вартість, функціональність та якість. Для виготовлення використовують якісну низьковуглецеву сталь, яка відрізняється міцністю, гнучкістю та стійкістю до руйнівної дії атмосфери.

Покрівельний гребінь виробляється у чотирьох типорозмірах: 125 мм, 155 мм, 190 мм, 250 мм. На гребені посилено бічні частини, додані поздовжні заглиблення, а також усуното замкову частину, що дозволяє виконувати зручний монтаж внахльост.

На відміну від аналогів, повздовжнє ребро виконане методом закритого вальцювання, що виключає жолоблення продукції в процесі кріплення виробу за допомогою шурупа або цвяха.

Формування виробу відбувається з поступовою зміною кута нахилу за допомогою прокатних валів, даний метод не ушкоджує цинковий захисний шар і істотно продовжує термін експлуатації виробу.

Чому варто купувати додаткові елементи у ПІК Дистриб’юшн:

  • виготовлені із міцної оцинкованої сталі;
  • захищені шаром полімерів, що продовжує термін служби виробів;
  • широкий асортимент виробів для захисту від опадів та вітру.
Компанія ПІК пропонує придбати профнастил та металочерепицю гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: