Оцинкований водосток

  1. Головна
  2. Оцинкований водосток

Шукаєте надійного постачальника водостічних систем?

Щоб вигідно закуповувати водостічні системи – досить співпрацювати з одним постачальником. Компанія ПІК працює тільки з перевіреними виробниками водостоку: Bryza і Budmonster. Клієнтам доступні два види продукції:

  • Пластиковий водостік гуртом; Вироби виготовлені з міцного, ударостійкого, прогумованого пластика. Жолоби витримують сильні навантаження і не деформуються під їх впливом. Пластик витримує перепади температури: не тріскається на морозі і не м’якне на спеці.
  • Оцинкований водостік. Виготовлений з маловуглецевих марок сталі, яка володіє відмінними технічними характеристиками. Сталь покрита шаром цинку, який запобігає іржавіння і пошкодження поверхні.

Ми пропонуємо широкий асортимент елементів, за допомогою яких можна облаштувати водостік для будівлі будь-якого формату.

Кращі умови закупівель водостоку гуртом

Кожен клієнт ПІК може користуватися вигідними умовами закупівель товару. Ми пропонуємо товар за ціною від виробника, це дозволяє встановлювати конкурентоспроможні ціни.

Великі складські площі дозволяють нам зберігати величезні обсяги товарів, таким чином наші клієнти можуть закуповувати продукцію в будь-якій кількості. Питання перевезення замовлень ми теж беремо на себе. Власний високотехнічний автопарк дозволяє транспортувати вантажі будь-яких обсягів.

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК, заповнивши форму нижче на сайті, щоб отримати доступ до величезного асортименту товарів і професійного сервісу.

Компанія ПІК пропонує придбати водостічні системи гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: