Кооператив «Іскра» спеціалізується на пічному литті. Підприємство було засноване в 1990 році і спочатку займалося виготовленням чавунних батарей для водяного опалення. Через деякий час компанія перепрофілювалася і почала виробляти товари народного споживання, зокрема пічні двері, плити, решітки, колосники. Одним з напрямків виробництва є виготовлення під замовлення деталей для німецьких комбайнів, а також гідромуфт для сільськогосподарської техніки.

Ще з кінця XVIII століття, коли Австро-Угорська імперія прокладала залізницю через місто Бучач, було відомо про знамениту майстерність бучацьких ливарників. Ці традиції разом з сучасними технологіями і вдосконаленням майстерності дозволяють і зараз гідно представляти ливарну справу на ринку.

Великий асортимент виливків виробляеться кокильним литтям, якість якого контролюється атестованою лабораторією. Деталі робляться з сірого чавуну СЧ-20, маса якого доступна в діапазоні 0,3-350 кілограм.

Більше половини українського пічного литва складає продукція кооперативу Іскра. Збалансоване співвідношення ціни і якості дозволяють компанії зберігати високі позиції на ринку і користуватися великою популярністю у споживачів.

Висока якість товарів відзначено нагородою ГрінПрі «Вища проба». Постійна робота над удосконаленням продукції, що випускається, впровадження нових технологій, ретельний контроль якості відповідає потребам часу і змін тенденцій ринку.

В майбутньому Іскра планує випускати церковні дзвони, а зараз займається їх ремонтом і реставрацією. Фахівці компанії вдихнули нове життя вже більш, ніж в сорок дзвонів.

Одним з дистриб’юторів кооперативу Іскра з недавніх пір є компанія ПІК Дистрибьюшн, яка дозволяє купити пічне литво оптом в Одесі, Миколаєві, Кропивницького, Херсоні та інших містах України

Поділитися: