Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку

  1. Головна
  2. Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ ТА РУБЕРОЇД

Де купити рубероїд гуртом?

ПІК пропонує своїм клієнтам найбільший асортимент органічної покрівлі гуртом. Компанія є офіційним дистриб’ютором кращих виробників: ТехноНіколь, Изоліт, Промізол.

В асортименті доступний:

  • Рубероїд;
  • Бітумна черепиця гуртом.

Продукція цих торгових марок перевіряється нашими фахівцями. Якість товарів відповідає європейським стандартам. Для південних регіонів ціна є найнижчою.

Представлений в каталозі рубероїд гуртом ділиться на покрівельний і підкладковий. Матеріали можуть бути використані для облаштування нової покрівлі, ремонту старої і гідроізоляційних робіт.

ПІК: розвивайте бізнес з кращим постачальником

Більш ніж двадцятирічний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дозволив нам розширити дилерську мережу і обзавестися надійними постачальниками. Ми пропонуємо найбільший асортимент матеріалів, які застосовуються на всіх етапах будівельних і ремонтних робіт. Всі товари знаходяться в різних цінових категоріях, щоб кожен замовник зміг задовольнити потреби своїх клієнтів.

Власний автопарк ПІК забезпечує доставку вантажів будь-якої тоннажності. Наша техніка дозволяє транспортувати навіть тендітні вантажі в абсолютній безпеці. Для дилерів з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кропивницької областей ми пропонуємо безкоштовну доставку.

Заповнюйте форму нижче на сторінці і приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК. Користуйтеся найвигіднішими умовами закупівель та успішно розвивайте свій бізнес.

Компанія ПІК пропонує придбати бітумну черепицю та рубероїд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню