Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку

  1. Главная
  2. Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку
ruberoid - Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ ТА РУБЕРОЇД

razdelitel - Рубероїд за найбільш вигідними цінами півдня України від лідерів ринку

Де купити рубероїд гуртом?

ПІК пропонує своїм клієнтам найбільший асортимент органічної покрівлі гуртом. Компанія є офіційним дистриб’ютором кращих виробників: ТехноНіколь, Изоліт, Промізол.

В асортименті доступний:

  • Рубероїд;
  • Бітумна черепиця гуртом.

Продукція цих торгових марок перевіряється нашими фахівцями. Якість товарів відповідає європейським стандартам. Для південних регіонів ціна є найнижчою.

Представлений в каталозі рубероїд гуртом ділиться на покрівельний і підкладковий. Матеріали можуть бути використані для облаштування нової покрівлі, ремонту старої і гідроізоляційних робіт.

ПІК: розвивайте бізнес з кращим постачальником

Більш ніж двадцятирічний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дозволив нам розширити дилерську мережу і обзавестися надійними постачальниками. Ми пропонуємо найбільший асортимент матеріалів, які застосовуються на всіх етапах будівельних і ремонтних робіт. Всі товари знаходяться в різних цінових категоріях, щоб кожен замовник зміг задовольнити потреби своїх клієнтів.

Власний автопарк ПІК забезпечує доставку вантажів будь-якої тоннажності. Наша техніка дозволяє транспортувати навіть тендітні вантажі в абсолютній безпеці. Для дилерів з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кропивницької областей ми пропонуємо безкоштовну доставку.

Заповнюйте форму нижче на сторінці і приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК. Користуйтеся найвигіднішими умовами закупівель та успішно розвивайте свій бізнес.

Компанія ПІК пропонує придбати бітумну черепицю та рубероїд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поделиться: