Гіпсокартон і комплектуючі

  1. Головна
  2. Гіпсокартон і комплектуючі

ГІПСОКАРТОН І КОМПЛЕКТУЮЧІ

Гіпсокартон гуртом від кращих виробників

ПІК закуповує гіпсокартонні системи у кращих світових виробників: Rigips, Knauf і Siniat. В асортименті представлено понад 15 варіантів листів різної площі.

Також в каталозі представлені три різновиди гіпсокартону гуртом і комплектуючі матеріали:

Представлені матеріали використовуються для ремонтних робіт не тільки в приватних будинках. ГКЛ гуртом закуповують великі будівельні фірми для обробки офісних будівель і торгових павільйонів. Це означає, що продаж товарів цієї групи не обмежується малою роздрібною торгівлею.

Де швидко і вигідно купити гіпсокартон гуртом?

Компанія ПІК пропонує кожному клієнту купити гіпсокартон гуртом за ціною від виробника. Ціна на всі товарні позиції є найнижчою в південному регіоні. Запропонована нами продукція дозволить вигідно розширити асортимент магазину і залучити додаткових покупців.

Також ми пропонуємо швидку доставку будь-яких вантажів. Компанія володіє великим автопарком із сучасною технікою, яка здатна транспортувати вантаж будь-якої тоннажності.

Фахівці компанії зможуть відповісти на всі запитання, пов’язані з доставкою, асортиментом, товарами і співпрацею. Телефонуйте за номером 0 800 21 88 21.

Компанія ПІК пропонує придбати гіпсокартон і комплектуючі гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: