ҐРУНТУВАЛЬНІ СУМІШІ

ПІК реалізує всі види ґрунтівок та інші будівельні матеріали гуртом. Серед клієнтів компанії – понад п’ять тисяч представників малого та середнього бізнесу, що спеціалізуються на роздрібній торгівлі в південних областях. Компанія пропонує найвигідніші гуртові ціни на українському ринку будматеріалів та господарчих товарів. В асортименті ПІК наявна різноманітна продукція для будівництва та облаштування будинку, в тому числі ґрунтувальні речовини гуртом.

Між іншим, у нас можна придбати сучасний ґрунтувальний матеріал різноманітного призначення в будь-якій кількості. В асортименті наявні ґрунтівки для нанесення під фарбу, шпаклівку, на метал, мінеральні поверхні, для просочення дерева та ін. Великий гурт і дрібний гурт доступні для всіх груп товарів.

Як і де поповнити асортимент

ПІК пропонує дилерам грунт гуртом від українських і світових виробників: Sniezka, Anserglob, Siltek, Ролакс, Master, Artisan, Vidaron, BudmonsteR та інших.

В каталозі є більше 50 різних грунтуючих матеріалів. Дилери можуть купити грунтівку оптом різних типів:

Спеціальна пропозиція на закупівлю ґрунтів

У ПІК представлені матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт, а також матеріали для багатьох поверхонь: дерево, бетон, штукатурка, фарба, цегла.

Суміші з асортименту ПІК застосовують для:

  • Додання вогнестійкості дереву;
  • Захисту мінеральних поверхонь від висолів;
  • Захист від грибка і шкідників;
  • Для гідроізоляції.

Різноманітність торгових марок і шляхів застосування матеріалів дозволить якісно урізноманітнити асортимент і збільшити продажі.

Клієнти можуть замовити товар в будь-якому обсязі. Власний автопарк ПІК дозволяє швидко доставляти вантаж будь-якої тоннажності. Для дилерів з населених пунктів Миколаївської, Кропивницької, Херсонської та Одеської областей доставка здійснюється безкоштовно.

6 причин купувати грунтівку гуртом в ПІК

  1. Широкий асортимент продукції;
  2. Ціна від виробника;
  3. Товари від світових брендів;
  4. Можливість необмеженого замовлення;
  5. Своєчасна доставка вантажу власним автопарком;
  6. Допомога кваліфікованих менеджерів.
Компанія ПІК пропонує придбати ґрунтувальні суміші гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: