Посуд одноразовий

  1. Головна
  2. Посуд одноразовий

ПОСУДА ОДНОРАЗОВИЙ

Одноразовий посуд за найкращою ціною

Пластиковий посуд – стабільне джерело доходу для господарського магазину. Такий товар може зберігається тривалий час і не займає багато місця. Компанія ПІК пропонує пластиковий посуд гуртом від торгової марки Дрібниці Життя. Вироби цього бренду якісно відрізняються від аналогічних продуктів, що надходять з азіатського ринку і мають таку ж ціну.

Клієнти можуть купити пластиковий посуд гуртом за ціною від виробника. У каталозі представлені:

  • Тарілки одноразові гуртом;
  • Склянки одноразові;
  • Ложки;
  • Вилки;
  • Посуд одноразовий гурт.

Вся продукція виготовлена з безпечних матеріалів, не шкодить здоров’ю і легко утилізується.

Вигідні умови покупок для кожного клієнта тільки в ПІК

Якщо вам потрібен надійний постачальник одноразового посуду – телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 та приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК. Наші клієнти отримують доступ до величезного асортименту будівельних матеріалів та господарських товарів.

Багаторічний досвід роботи дозволив розвинути широку дилерську мережу і обзавестися надійними партнерами. Наші фахівці постійно вивчають ринок і знають про актуальність будь-яких товарів, з якими працюють.

Налагоджена система логістики, великі склади і власний автопарк дозволяють забезпечувати клієнтам швидку доставку навіть багатотоннажних вантажів. Дилери з Миколаєва, Херсона, Одеси і Кропивницького отримують безкоштовну доставку.

Компанія ПІК пропонує придбати одноразовий посуд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: