ZUZIFUS

Zuzifus – український виробник пінопласту та комплектуючих для його монтажу. Продукція компанії добре продається у всіх регіонах України.

Основний напрямок компанії – виробництво листового пінопласту. Додатковою продукцією є матеріали для приклеювання та обробки пінопластових листів: клеї, армуючі суміші, кріплення, фасадні сітки, фарби, тощо.

Утеплюємося разом з Zuzifus

Утеплення пінопластом – один із способів теплоізоляції, який дозволяє скоротити витрати на опаленні майже на третину. Працювати з пінопластом не складно, навіть людина без досвіду в будівництві зможе власноруч обшити будинок. Тому, для утеплення приватних будинків пінопласт дуже актуальний.
Продукцію Zuzifus гуртом можна закуповувати для розширення асортименту будівельного магазину і подальшої реалізації ремонтним фірмам або приватним особам. Пінопласт Zuzifus користується попитом для звуко- та теплоізоляційних робіт.

У каталозі виробів компанії представлені:

  • Листовий пінопласт;
  • Клей-цемент;
  • Армована суміш;
  • Фасадна сітка;
  • Дюбелі;
  • Фарби та грунти.

Пінопластові листи Zuzifus можна купити гуртом в ПІК. Кожному клієнту надається можливість купувати продукцію за найнижчими цінами в південному регіоні. Персональний менеджер надасть інформацію про поточні акції та оновлення асортименту.

Вигідна гуртова закупівля пінопласту Zuzifus в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Zuzifus на півдні України. Завдяки власному автопарку, доставка вантажів здійснюється без затримок на склад або торгову точку замовника. У населені пункти Миколаївської, Одеської, Кропивницької та Херсонської областей доставка безкоштовна.

Дилери ПІК отримують доступ до асортименту з більш ніж 20 тисяч позицій, кращим цінам і якісному сервісу. Щоб приєднатися до дилерської мережі – заповніть форму нижче на сторінці або за телефоном 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Zuzifus на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати будівельні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню