Завод МЕТИЗ

ТДВ “Завод Метиз” – один з найбільших українських виробників метизної продукції. Завод почав працювати в 1963 році. Компанія виробляє кілька видів дроту, будівельні цвяхи, сталеву сітку, ланцюги, металеві кошики, гофрокартон і гофротару.

Перевірена десятиліттями якість металевих виробів Метиз

Вироби метизів затребувані в будівельній та сільськогосподарській галузях. Компанія Метиз постійно вдосконалює свою продукцію, щоб вона відповідала сучасним тенденціям в будівництві та господарстві. Це дозволяє створювати товар, який користується стабільним попитом у споживачів.

В асортименті Метіз представлені:

  • Дріт: сталевий термічно необроблений та сталевий термічно оброблений дріт, дріт ВР-1;
  • Цвяхи: з оцинкованим капелюшком (шиферні), толеві, взуттєві, будівельні;
  • Ланцюги: трьохсварні, круглоланкові;
  • Металеві корзини для овочів;
  • Листовий гофрокартон Т-22;
  • Гофротара: ящики, коробки, лотки, піддони, тощо.

Купити вироби торгової марки Метиз гуртом за найкращою на півдні України ціною можна в ПІК, як у самого надійного постачальника для магазину будматеріалів.

Кращі вироби з металу від Метиз в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Метиз в південному регіоні. Кожен клієнт може розраховувати на обслуговування вищого рівня та доступ до величезного асортименту товарів.

Приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК та купуйте товар в будь-якому обсязі за цінами від виробника. Щоб приєднатися до мережі – заповніть форму нижче на сторінці або телефонуйте 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Заводу МЕТИЗ на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати кріпильні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: