Компания ЗАПОРОЖАВТОБУТХІМ

  1. Головна
  2. Компания ЗАПОРОЖАВТОБУТХІМ

ЗАПОРОЖАВТОБУТХІМ

З 2005 року на українському ринку представлений виробник лакофарбової продукції та автохімії Запоріжавтопобутхім.

Якість ДСТУ – розумна вартість

Асортимент представлений широким вибором автохімії, розчинників, паркетних і яхтних лаків для деревини та металу, універсальних фарб, грунтівок, склоочисників, тосолів та іншої хімічної продукції. Продукція НПК ЗАП вигідно вирізняється від аналогів технологією виробництва згідно ДСТУ і міжнародним ТУ, відповідно до вимог безпеки, залишаючись в низькому ціновому сегменті.

Девіз компанії: Дрібниці не грають важливої ролі, вони все вирішують!

Власне сучасне технологічне виробництво дозволяє пропонувати клієнтам високоякісні товари Запоріжавтопобутхім гуртом за низькими цінами. Всі речовини розфасовані в тару великого чи малого обсягу, тому продукцію ЗАП придбати гуртом буде вигідно як для виробничих потреб чи торгових мереж, так і для невеликих точок роздрібної торгівлі.

Офіційний дистриб’ютор ЗАП на півдні України – компанія ПІК, що пропонує продукцію Запоріжавтопобутхім на зручних умовах, без посередників. Безкоштовна доставка в населені пункти Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кропивницької областей. ПІК має власний великий автопарк, оснащений автонавантажувачами. Це мінімізує пошкодження вантажу при транспортуванні. Весь товар проходить перевірку на відповідність заявці та відсутність дефектів.

Дистриб’ютором Запорожавтобутхім на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати лаки, разчинники гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: