WELLTECH

Welltech – український виробник ПВХ виробів для зовнішнього та внутрішнього монтажу. Використання інноваційних наукових розробок, високотехнічного обладнання та екструзійних технологій з Європи та США дозволило компанії зайняти лідируючі позиції на українському ринку.

На виробництві використовуються стабілізатори, що не містять свинцю. Це дозволяє виробляти екологічно чисту продукцію, яка відповідає світовим вимогам. Тестування продукції проходить в заводських і незалежних зовнішніх лабораторіях.

Компанія Велтек пропонує широкий асортимент ПВХ виробів:

  • Панелі для внутрішньої обробки;
  • Підвісна стеля;
  • Підвіконня;
  • исти покрівельні;
  • Сайдинг;
  • Софіти;
  • Труби.

Welltech: сучасний водопровід за доступною ціною

ПВХ труби Welltech в приватному секторі зараз дуже популярні. Створити опалювальну систему, водопровід або каналізацію набагато простіше і дешевше за допомогою пластикових труб. У комерційному вони також набирають популярність, завдяки дешевизні і хорошому терміну служби.

Компанія ПІК, як офіційний дистриб’ютор Welltech на півдні України, пропонує купити вироби Welltech оптом. У клієнтів з’являється унікальна можливість купувати будь-які товари великими партіями за ціною від виробника.

ПІК: найвигідніші умови співпраці для кожного

Якщо ви хочете вироби Welltech купити оптом – звертайтеся в ПІК, як до самого надійного постачальника для будівельного магазину. Крім пвх труб клієнтам запропонований широкий асортимент будівельних матеріалів і товарів для господарства.

Великий, сучасний автопарк дозволяє здійснювати доставку будь-якого вантажу в обумовлені терміни до складу або торгової точци замовника. Клієнти з південних областей (Миколаїв, Кропивницький, Одеса, Херсон) отримують доставку безкоштовно.

Дистриб’ютором Welltech на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати ПВХ вироби гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню