ВОДОЛІЙ-ЯП

ПП Водолій-ЯП – українське підприємство, яке виготовляє вироби з металу. Заснована компанія в 1999 році і розташовується в місті Івано-Франківськ (Україна).

Асортимент включає в себе більше 150 товарів: поштові скриньки, санки, садово-городній інвентар, вироби з чавуну, мангали та інше.

Підприємство має власні заготівельні, зварювальні, складальні, штампувальні, механічні, декоративні ділянки і ділянку захисного покриття. Для оперативної реакції на тенденції ринку і впровадження новинок в компанії існують спеціальні відділи.

При виробництві своїх товарів Водолій використовує високоякісний метал, що дозволяє отримувати надійні вироби. Компанія співпрацює з українськими постачальниками сировини: ПАТ Запоріжсталь, ПАТ ММК ім. Ілліча, ПАТ Арсенал Міттал.

Пробувши на ринку поки відносно невеликий термін, Водолій встиг заслужити довіру своїх клієнтів і показати себе, як надійний постачальник якісних товарів.

Дистриб’ютором ВОДОЛІЙ на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати вироби з металу гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: