URSA

URSA – компанія зі столітнім досвідом виробництва ізоляційних матеріалів для всіх видів будівельних і монтажних робіт. Даний бренд зарекомендував себе на ринку з 2003 року в результаті об’єднання кількох великих європейських концернів Німеччини та Іспанії, виробників тепло- і звукоізоляції.

Конструктивні рішення Урса для будівництва

Асортимент продукції представлений в чотирьох основних напрямках виробництва мінеральних і синтетичних утеплювачів для всіх етапів будівництва будівель та комунікацій, від фундаменту до даху:

  • Для приватного домобудівництва;
  • Для використання в екстремальних умовах;
  • Екологічна ізоляція;
  • Безпечне утеплення нового покоління.

Політика компанії спрямована не тільки на збереження теплоенергоресурсів, а й на заощадження коштів дилерів. Готові конструктивні рішення дозволяють рекомендувати матеріали Ursa гуртом як на стадії проектування об’єкта, так і для готового будинку.

Теплі інновації для бізнесу

Мінеральні утеплювачі на основі скловолокна та теплоізоляційні матеріали з екструдованого пінополістиролу призначені для зовнішніх і внутрішніх робіт по утепленню і звукоізоляції фасадів, дахів, балконів – відповідають європейським стандартам безпеки, екологічності, пожежостійкості та довговічності.

Офіційний дистриб’ютор Ursa на ринку південного регіону України – компанія ПІК – найбільший виробник і імпортер будівельних матеріалів з 1994 року. ПІК пропонує продукцію Ursa придбати гуртом з безкоштовною доставкою по всім населеним пунктам Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кропивницької областей, силами власного автопарку, в найкоротші терміни.

Дистриб’ютором URSA на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати ізоляційні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: