ТехноНІКОЛЬ

Компанія ПІК пропонує продукцію ТехноНІКОЛЬ гуртом. Це теплоізоляційні та покрівельні будівельні матеріали: руберойд, базальтова вата, підкладковий килим, дренажні мембрани, рулонні матеріали для покрівлі, герметики та інше.

ТехноНІКОЛЬ в Україні

Група компаній ТехноНІКОЛЬ – це велика корпорація, яка охоплює 51 виробничу площадку в 7 країнах світу. Продукція ТехноНІКОЛЬ поставляється більш ніж в 80 країн.

В Україні розташовано чотири великих підприємства, що спеціалізуються на виготовленні покрівельних покриттів та гідроізоляційних матеріалів:

  • ВАТ «Славутський руберойдовий завод» виробляє бітумно-полімерні рулонні матеріали;
  • Черкаський завод «ТЕХНО» – негорючу теплоізоляцію на основі кам’яної вати;
  • Каменський завод «ТЕХНОПЛЕКС» – утеплювач XPS;
  • Каменський завод «ТехноНІКОЛЬ» – м’які покрівельні покриття та гідроізоляційні матеріали.

Компанія ПІК – лідер продажів та офіційний дистриб’ютор ТехноНІКОЛЬ в Миколаївській, Херсонській, Одеській та Кропивницькій областях України.

У таблиці представлені види та призначення ізоляційних матеріалів ТехноНІКОЛЬ, які пропонує своїм дилерам компанія ПІК.

Види ізоляційного матеріалу Призначення
РОКЛАЙТ Лайт в плитах Звукоізоляція та теплоізоляція скатних покрівель, міжповерхових перекриттів на лагах, внутрішніх перегородок
ТЕПЛОРОЛЛ в рулонах
ТЕХНОАКУСТИК
ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ Звуко- та теплоізоляція скатних покрівель, каркасних стін та шаруватої кладки
ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ Тепло- и звукоизоляция вентилируемых фасадов
ТЕХНОФАС Котедж Тепло- та звукоізоляція вентильованих фасадів
ТЕХНОФАС Оптима
ТЕХНОФАС Ефект>
ТЕХНОФАС
ТЕХНОРУФ 45 Одношарова система утеплення покрівель, що навантажуються
ТЕХНОРУФ Н 30 Двошарова система утеплення покрівель, що навантажуються
ТЕХНОРУФ В 60

Теплоізоляція ТехноНІКОЛЬ

Утеплювач ТехноНІКОЛЬ виготовлений з гірської базальтової породи, яка володіє відмінними ізолюючими властивостями та іншими характеристиками:

  • Висока паропроникність. Захищає волокна матеріалу від конденсату всередині, а гидрофобізуючі добавки перешкоджають намоканню та змочуванню зовні;
  • Має надійну та міцну структуру. Здатна витримати великі механічні навантаження та відновлювати колишній обсяг після зняття навантажень;
  • Екологічна. На утеплювачі не з’являється цвіль, грибок та бактерії;
  • Вата ТехніНІКОЛЬ вогнестійка. Не підтримує поширення вогню;
  • Мінвата ТехноНІКОЛЬ довговічна та має термін експлуатації більше 50 років.

Ізоляційний матеріал ТехноНІКОЛЬ доступний у вигляді рулонів та плит. Рулонний утеплювач використовують для ізоляції великих площ, труб, вентиляційних шахт, для підлог, стель, балконів та лоджій. У свою чергу, плити застосовуються для монтажу на скатних покрівлях, інших похилих та вертикальних поверхнях. Теплоізоляцію важкодоступних елементів та складних конструкцій можна виконувати утеплювачем ТехноНІКОЛЬ. Ціна теплоізоляційних матеріалів в ПІК є найбільш вигідною серед аналогічних пропозицій на півдні і в центрі України.

Для підготовки підстав, в гідроізоляційних роботах використовуються праймери та мастика ТехніНІКОЛЬ. До їх складу входять полімерні добавки, емульсійні та латексні суміші, тому мастика дозволяє отримати довговічне покриття з відмінними експлуатаційними характеристиками, що перевершують за властивостями аналогічну продукцію інших брендів.

Як зробити гуртове замовлення матеріалів ТехноНІКОЛЬ

На українському будівельному ринку користуються популярністю ТЕХНОВЕНТ, ТЕХНОФАС, РОКЛАЙТ, ТЕПЛОРОЛЛ та інші матеріали ТехноНІКОЛЬ. Прайс на дані серії можна запросити у свого персонального менеджера.

Компанія ПІК пропонує весь спектр продукції ТехноНІКОЛЬ. Офіційний термін гарантії, ліцензоване якість та пряме співробітництво з корпорацією дозволяють дилерам ПІК матеріали ТехноНІКОЛЬ купити гуртом на самих вигідних умовах. Широкий асортимент товарів ТехноНІКОЛЬ купити гуртом можна, звернувшись безпосередньо до наших менеджерів за телефоном 0-800-21-88-21.

Дистриб’ютором ТехноНІКОЛЬ на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати будівельні системи та матеріали для покрівлі гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: