RIGIPS

Австрійська компанія Rigips входить до складу британського концерну Saint-Gobain Rigips. Продукція Saten Rigips пройшла тестування на відповідність міжнародним стандартам якості. Це екологічно чистий природний будматеріал, який не містить шкідливих для людини речовин, не виділяє алергени та не має запаху.

Найбільш затребуваний та відомий на українському ринку гіпсокартон Рігіпс. Його охоче купують покупці, які займаються облаштуванням внутрішньої обробки житлових приміщень, виробничих цехів, офісів та інших установ. Компанія ПІК пропонує своїм дилерам гіпсокартонні листи Рігіпс на вигідних умовах: з доставкою до торгової точки та за цінами виробника.

Переваги використання та продажу Rigips

  • Регулярний контроль якості – дилер отримує продукцію, характеристики якої точно відповідають заявленим в технічному описі товару;
  • Універсальність та багатоцільове призначення – Рігіпс користується стабільним попитом на будівельному ринку, завдяки виконанню безлічі завдань по обробці, утеплення та звукоізоляції;
  • Легкість – на 10% легше листів інших марок, що дає їм фору перед іншими конкуруючими брендами;
  • Економія – вигідна ціна;
  • Популярність на світовому ринку оздоблювальних матеріалів та впізнаваність українським покупцем, як надійного бренду якісної продукції;
  • Простота – розмітка на поздовжній крайці листа спрощує обрізання матеріалу та монтажні роботи;
  • Листи легко транспортувати та вони можуть довго зберігатися.

Залежно від призначення, гіпсокартон Rigips розділяється на види:

Вид ГКЛ Призначення
Будівельний Використовується замість штукатурення, в якості облицювання плоских поверхонь, обшивки стель, роздільних перегородок та каркасів.
Вогнестійкий (О) Призначений для обшивки стін та стель в пожежонебезпечних приміщеннях, обробки повітропроводів, горищ й комунікаційних шахт.
Вологостійкий (В) Застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю: гаражі, санвузли, кухні. Ефективно працює в парі з витяжною вентиляцією.
Листи промарковані синім та пофарбовані в зелений колір.
Вологостійкий та вогнестійкий (ВО) Захищені від впливу вогню та вологи. Зелені листи з червоним маркуванням.

Залежно від того, які необхідно звести конструкції, розрізняють наступні типи гіпсокартонних листів:

  • арочні, товщиною 6,0 мм, призначені для створення складних викривлених форм;
  • стельові мають товщину 9,0 мм та використовуються для коригування висоти стелі;
  • стінові листи, найтовстіші – 12,5 мм, застосовуються для вирівнювання стін, установки перегородок.

Виготовлення матеріалів Rigips нешкідливе й для навколишнього середовища. Їх високі технічні характеристики та бездоганна якість сприяють тому, що торгові точки замовляють матеріали та різні гіпсові суміші Rigips гуртом.

ПІК, як офіційний дистриб’ютор Rigips в південному регіоні, пропонує вигідні умови для співпраці дрібно- та крупнооптовим дилерам. Щоб відповідати попиту майстрів-аматорів та професійних будівельників, торговим точкам, що спеціалізуються на продажі будівельних матеріалів, рекомендується гіпсокартон Rigips купити гуртом. В асортименті ПІК Дистрибьюшн завжди присутні всі види листів гіпсокартону.

Дистриб’ютором Rigips на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати гіпсокартон гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: