ПРОМІЗОЛ

Український виробник будівельних матеріалів ПП Промтех-Майстер з 1997 року виготовляє бітумно-полімерну продукцію для покрівлі на картонній основі та бітумні суміші торгової марки Промізол.

Переваги ізоляції Промізол

Руберойд Промізол – це міцний матеріал в рулонах для гідроізоляції покрівлі, підвалів та цоколя. Руберойд захищає будівлю від вологи, конденсату, грибка та цвілі. Поліпшити властивості бітумних будматеріалів та сумішей можна за допомогою модифікаторів, що підвищують гнучкість при низьких температурах, водонепроникність й стійкість до високих температур. Для захисту від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання, механічних пошкоджень та поширення вогню руберойд покривається шаром посипки.

Перевагою руберойду Промізол над аналогічним товаром інших торгових марок є те, що його можна використовувати на нових спорудах, які ще схильні до деформації внаслідок усадки. У таких випадках використовують більш міцний руберойд на основі склотканини. Руберойди Промізол не пропускають вологу та мають тривалий термін експлуатації. Довіру кінцевих споживачів до матеріалів викликає той факт, що вони виготовлені з сировини європейських виробників Johns Manville, Revlan та Dynasol.

Як дилеру замовити продукцію Промізол

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Промізол. Тому наші дилери можуть Промізол купити гуртом за найнижчими цінами на ринку покрівельних матеріалів з доставкою в торговельну точку замовника. Дилери можуть зробити замовлення по телефону 0-800-21-88-21. Персональний менеджер допоможе підібрати відповідні товари та оформити покупку.

Дистриб’ютором ПРОМІЗОЛ на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати матеріали для покрівлі гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: