ПроЛіс

Проліс – український виробник литого алюмінієвого посуду і виливків загальнотехнічного призначення. Підприємство працює з 2002 року та зарекомендувало себе як стабільний і надійний виробник.

Посуд Проліс виготовляється шляхом лиття в кокіль, а також методом рідкого штампування. Для цього використовують харчові алюмінієві сплави, а саме виробництво є екологічно чистим.

Проліс: найкраща алюмінієвий посуд

Посуд з якісного харчового алюмінію затребуваний завдяки низькій ціні, стійкості до корозії та високим експлуатаційним характеристикам: міцність, стійкість до перепадів температур, стійкість до впливу хімічних речовин.

Проліс виготовляє понад 130 видів посуду об’ємом від 0.5 л до 15 л, а також понад 100 виливків.

У каталозі продукції представлені:

   • Каструлі;
   • Ємності для запікання;
   • Казани;
   • Сковороди;
   • Форми для випікання.

Вироби Проліс гуртом закуповують компанії, що працюють в харчовій галузі, а також господарські магазини, що реалізують товар населенню.

Посуд ТМ Проліс можна купити гуртом в ПІК. При цьому ціна на товар буде найнижчою в південному регіоні.

Алюмінієвий посуд від Проліс в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Проліс на півдні України. Компанія пропонує взаємовигідні умови співпраці, підтримку компетентних фахівців та великий асортимент товарів.

Доставка для населених пунктів Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кропивницької областей здійснюється безкоштовно власним автопарком.

Щоб приєднатися до дилерської мережі ПІК достатньо заповнити форму нижче. Детальна інформація доступна за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором ПроЛіс на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати алюмінієвий посуд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: