POLIMIN

Група-компанія «Фомальгаут-Полімін» є найбільшим українським виробником високоякісних сухих будівельних сумішей, що випускаються під торговою маркою «Polimin». Уся група товарів пройшла сертифікацію за міжнародною системою ISO-9001.

У компанії впроваджено 3-х рівневий контроль якості продукції Polimin:

  • перевірка якості вхідної сировини;
  • автоматичний контроль усіх процесів виробництва;
  • готова продукція, що надходить на склад, проходить перевірку на відповідність стандарту якості.

П’ять великих заводів розташованих на території України, укомплектовано новим сучасним обладнанням з автоматичною системою контролю від провідних компаній європейських країн. Сумарна потужність заводів із виробництва сумішей становить близько 400 тис. тонн на рік.

Головною метою «Фомальгаут-Полімін» є максимальне задоволення вимог та очікувань споживачів шляхом випуску якісної та доступної продукції. Всі товари компанії, що випускається під брендом Polimin, з 2015 року пройшли сертифікацію та отримали «CE» сертифікат відповідності згідно з міжнародними стандартами. Компанія є одним із затребуваних постачальників для країн Європи та Азії.

За весь період виробництва продукція «Polimin» брала участь у багатьох міжнародних виставках та здобула велику кількість нагород, таких як: «Фаворит успіху», «Вища проба», «Вибір року», а також велика кількість інших номінацій. На Всеукраїнському конкурсі «Якісна продукція України», що відбувся, була нагороджена дипломом «Сто кращих товарів України», а також вручено сертифікат «Лідер галузі» як найбільший виробник високоякісної продукції.

Широкий асортимент різних сумішей під брендом «Polimin», на даний момент складає більше ста двадцяти найменувань, таких як: заповнювачі різних швів, суміші для обробки підлоги, розчини кладочні, клей для різних видів плитки, суміші для систем теплоізоляції, суміші для фасадів, штукатурки (гіпсові, вапняні, цементні, акрилові, декоративні), грунтовки, суміші для газобетону, шпаклівки та ін.

Суміші на гіпсовій основі Polimin не містять азбест, вони абсолютно безпечні для здоров’я людини та екологічно чисті. Використовуючи шпаклівки Polimin, Ви досягнете ідеально гладкої поверхні стелі та стін у вашому будинку, що важливо для подальшого нанесення декоративних фарб або поклейки тонких фактурних шпалер.

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор продукції Polimin. Ми надаємо найбільш вигідні умови співпраці оптовим дилерам та торговим точкам. Весь асортимент бренду Polimin доступний для замовлення персонального менеджера. Наші склади готові надати будь-які обсяги товарів торгової марки Полімін за вигідними цінами та у найкращій якості. Доставка сухих сумішей цього бренду здійснюється в мінімальні терміни власним транспортом компанії ПІК.

Дистриб’ютором POLIMIN на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує купити сухі будівельні суміші оптом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню