МЕД

Мед – український виробник виробів із пластику (господарчі товари, ящики, посуд) та дерева (паркет, брус, заготовки). Компанія також виробляє системи опалення, займається поліграфією, пошиттям одягу та виготовленням сувенірної продукції.

Підприємство працює з 1994 року. За рахунок розширення виробництва та реалізації якісної продукції, компанія змогла збільшити асортимент, а також спектр надаваних послуг.

Якість продукції підтверджується тим, що вироби Мед виграли державну премію “100 кращих товарів України”.

Мед: якісні і доступні товари для побуту

Господарські товари Мед являють собою бюджетну альтернативу безлічі кухонного та банного приладдя з металу. Пластик не іржавіє, він легший та його простіше очищати.

Закупівля госптоварів Мед гуртом дозволить забезпечити стабільне джерело прибутку, так як товари торгової марки знаходяться в низькому ціновому сегменті, володіють гарною якістю та високими технічними характеристиками (міцність, ударостійкість, нетоксичність, не руйнуються з часом).

Компанія пропонує такі товарні позиції:

  • Пластикова тара: ящики, коробки;
  • Ємності: відра, тази, ванни, горщики;
  • Совки;
  • Кухонне приладдя: сітки для мийки, підноси, пластиковий посуд, обробні дошки, друшляки, лотки для столових приладів та посуду;
  • Товари для саду, городу: граблі, лопати, підкладки для садового паркету.

ПІК – офіційний дистриб’ютор Мед на півдні України. Компанія гарантує найнижчі ціни на продукцію цієї торгової марки та швидку доставку на склад або торгівельну точку дилера.

ПІК пропонує гурт кращих господарських товарів Мед

Дилерам ПІК доступний весь асортимент виробів ТМ Мед. Купити гуртом в ПІК – значить закупити товар за найкращою ціною в південному регіоні. ПІК володіє власним автопарком та безкоштовно доставляє вантажі в будь-які населені пункти Кропивницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Кожен замовник може розраховувати на якісне обслуговування, вигідні пропозиції, а також доступ до величезного асортименту. Заповнюйте форму на сайті компанії або телефонуйте за номером 0 800 21 88 21 та приєднуйтесь до дилерської мережі ПІК.

Дистриб’ютором MED на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати пластмасові вироби гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: