Компанія MAXweld представлена на ринку України з 2000 року і відома споживачам як постачальник якісних зварювальних електродів.
На основі багаторічного досвіду і постійного вдосконалення виробничих процесів компанія зареєструвала в червні 2012 року власну торгову марку MAXweld, під якою випускає зварювальні електроди.

Безперечними перевагами електродів MAXweld є застосування високоякісної сировини від передових світових постачальників і поліпшена рецептура нового покоління, які забезпечують бездоганність зварювальних швів.

Кожен електрод MAXweld промаркований, що захищає його від підробок. Від різних зовнішніх впливів, наприклад попадання вологи, захист продукції забезпечує надійна упаковка. Відповідно електроди залишаються сухими, що дає можливість працювати ними без попередніх прогартувань.

Також продукція МАКСвелд підходить для зварювальних робіт в важкодоступних місцях, завдяки тому, що електроди можна значно перегинати.

Сертифікація в УкрСЕПРО і суворе відповідність ГОСТам та ТУ дозволяє мати більш чітку спрямованість на поліпшення якості продукції.

ПІК Дистрибьюшн вже кілька років є офіційним дистриб’ютором підприємства MAXweld і пропонує купити зварювальні електроди оптом в Миколаєві, Одесі, Кіровограді, Херсоні та інших містах України за доступною ціною

Поділиться: