Лідер

Лідер – український бренд пластикової тари. У 2015 році компанія об’єдналася з ТОВ “Отіс Тарда” – великим українським виробником виробів із пластику. Це дозволило вдосконалити та розширити виробництво.

Компанія виробляє бочки для води, барабани для молока, фляги для меду та каністри для агресивних хімічних речовин. Продукція застосовується в медичній, харчовій та сільськогосподарській галузях.

Лідер: пластикова тара широкого застосування

Господарські підприємства та промислові компанії вважають за краще використовувати якісну пластикову тару для зберігання та транспортування продукції. Ємності Лідер гуртом закуповують завдяки тому, що вони не впливають на рідини, які знаходяться всередині, та підходять для зберігання великих обсягів продукції.

В каталозі ємностей Лідер представлені вироби об’ємом від 10 до 80 літрів. Вони застосовуються в господарстві та торгівлі. Для виготовлення продукції використовується пластик, який не вступає в реакцію з хімічними речовинами.

В асортименті компанії представлені:

  • Каністри (обсяг від 10 до 70 л);
  • Фляги (обсяг від 10 до 60 л);
  • Барабани (обсяг від 50 до 80 л).

Пластикову тару Лідер можна купити гуртом в ПІК. Ціна на товар є найнижчою на півдні України. Персональний менеджер зможе надати інформацію про поточні акції та оновлення асортименту.

Вигідний гурт пластикових ємностей Лідер в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Лідер в південному регіоні. Компанія пропонує кожному замовнику вигідні умови співпраці та великий асортимент товарів від світових виробників.

Доставка здійснюється власним автопарком до складу або торгової точки замовника. Для населених пунктів Миколаївської, Кропивницької, Херсонської та Одеської областей доставка безкоштовна.

Дізнатися подробиці про співпрацю або асортимент можна за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Лідер на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати полімерну тару гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: