KNAUF INSULATION

Продукцію Knauf Insulation гуртом купують не лише торгові точки, а й будівельні організації, приватні майстри. Матеріали Кнауф застосовуються для комплексного вирішення питань тепло- та звукоізоляції житла, приміщень та конструкцій адміністративного, промислового й комерційного призначення.

Кнауф Інсулейшн не потребує представлення на ринку України. Це перевірена часом торгова марка, яка постійно згадується в будівельній середовищі. Компанія входить до складу сімейної групи компаній КНАУФ, але в той же час є самостійним виробником, який спеціалізується на виготовленні ізоляційних матеріалів.

Кнауф Інсулейшн стійко розвивається та фокусується на впровадженні енергоефективних матеріалів при будівництві будівель з низьким рівнем споживання енергії. Своїм слоганом “Час берегти енергію” компанія акцентує увагу на збереженні енергоресурсів в житті людей та нашої планети. Продукція Knauf Insulation була відзначена премією “Кращий утеплювач 2016 року”.

Асортимент та призначення продуктів

Лінійка продуктів Кнауф, купити які можна в будь-якому обсязі у менеджера ПІК, призначена для простих та зручних рішень по утепленню й звукоізоляції багатоквартирних будинків, складів, лікарень, квартир, виробничих об’єктів..

ТЕПЛОплита 037 (TS 037)

Найменування Застосування, опис
Універсальні теплоізоляційні матеріали
ТЕПЛОрулон 040 (TR 040) Для ізоляційних робіт на горизонтальних, похилих та вертикальних конструкціях без навантаження на утеплювальний матеріал. Призначений для утеплення:

 • перекриттів між поверхами;
 • горищ;
 • мансардних та інших підлог на лагах;
 • скатних покрівель;
 • вертикальних перегородок та зовнішніх несучих стін різнотемпературних приміщень;
 • каркасних й щитових панелей зовнішніх несучих стін та перегородок.

Монтується враспор та без стиків.

ТЕПЛОрулон 041 (TR 044)
ТЕПЛОплита 037 (TS 037)
Професійна мінераловатная теплоізоляція (в плитах)
ТЕПЛОпокрівля 037 A (TS 037)/034 A (TS 034) Використовується для теплоізоляції:

  • скатних покрівель;
  • підлог на лагах;
  • збірних покрівельних сендвіч-панелей промислових, громадських та житлових споруд й будівель.

Виготовляється з використанням технології Aquastatik.

ТЕПЛОстіна 037 A (TS 037)/034 A (TS 034)/032 A (TS 032) Застосовується для ізоляції:

 • збірних стінових сендвіч-панелей;
 • 1- та 2-шарових навісних вентильованих фасадів;
 • під сайдинг;
 • будівель з кам’яним та цегляним облицюванням (середній шар теплоізоляції).

Виготовляється з використанням технології Aquastatik.

Утеплення фасадів мокрим методом (матеріали з гірських габро-базальтових порід)
Базальтове волокно в плитах FKD-S Звуко-, тепло- та протипожежна ізоляція зовнішніх стін й конструкцій.
Із зовнішнього боку матеріал необхідно вкрити шаром штукатурки з використанням армуючої сітки.
Мінеральна вата в плитах FKD Аналогічно FKD-S при розрахунковій температурі повітря від -70°С до +60°С.
Технічна ізоляція
LMF AluR. Рулонний мінвата у вигляді смуг з одною фольгованою стороною Ізоляція трубопроводів, систем опалення, кондиціонування та вентиляції.
Застосовується в саунах, лазнях, теплі підлоги. Максимальна температура експлуатації вати +600°С, фольгованої сторони +100°С.
WM. Мінеральна вата в рулонах, прошита оцинкованої сіткою та гідрофобізована Для ізоляції технічних конструкцій, димоходів, резервуарів, котлів, обладнання.
Максимальна температура досягає +660°С.
PS/KPS AluR.
Мінвата у вигляді циліндрів з зовнішнім фольгуванням
Для теплоізоляції трубопроводу різного діаметру. Температура циліндра не повинна перевищувати +600°С, фольги +250°С.

Характеристики та переваги продукції

Під час виробництваі всіх утеплювачів Knauf Insulation використовує технологію ECOSE® Technology.

Що отримує покупець при виборі утеплювача Кнауф виготовленого по ECOSE® Technology

Новий вид ізоляційного матеріалу не має аналогів в світі. Він, крім високих звуко- й теплозахисних показників, має низку унікальних характеристик. Це відсутність запаху, мала запиленість, приємні відчуття при торканні. Але найголовніша якість нового утеплювача Кнауф в тому, що він не має в складі формальдегідних смол, які є традиційними для мінеральної вати. Тому він вважається не тільки натуральним продуктом, але й найбільш безпечним матеріалом.

Нормативна документація різних країн регулює якість будівельних матеріалів. Компанія KNAUF Insulation постійно прагне бути на крок попереду та розробляє все більш безпечну продукцію, щоб бути готовою до посилення вимог до будівельних матеріалів.

Якими перевагами володіє утеплювач KNAUF

Кнауф є лідером в світі по збереженню тепла, при тому, що Кнауф ціна встановлюється в середньому діапазоні. Продукцію цього бренду використовують у всьому світі завдяки ряду переваг:

 • Відмінні тепло- й звукоізоляційні характеристики. Вони забезпечуються розробками кращих світових фахівців та застосуванням високотехнологічного обладнання. Багаторічний досвід використання продукції Кнауф Інсулейшн дозволив перевірити її якість не тільки на виробничому конвеєрі, а й підтвердити при експлуатації в різних умовах;
 • Популярність та впізнаваність бренду. Компанія приділяє велику увагу своєму позиціонуванню на ринку, рекламі та маркетинговій стратегії;
 • Утеплювальні матеріали здатні витримувати стиснення до 6 разів з можливістю легкого відновлення. Це дозволяє дилеру заощадити на транспортуванні та знизити витрати на зберігання;
 • Високі показники надійності та міцності шарів на відрив, стійкість до гризунів й розвитку організмів, негорючість. Це ключові чинники прийняття рішення на користь Кнауф Інсулейшн.

Матеріал Knauf Insulation купити гуртом рекомендують для ефективної, довговічною та безпечної ізоляції. Продукція Кнауф дозволяє створювати шумовий комфорт в приміщеннях, розумно витрачати енергоносії при дотриманні пожежної безпеки.

Як купити продукцію Кнауф гуртом

Компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Knauf Insulation в Миколаївській, Херсонській, Одеській та Кропивницькій областях України. Для консультації та замовлення ізоляційних матеріалів зверніться до найближчого адміністративно-логістичного центру за телефоном 0-800-21-88-21.

Дистриб’ютором URSA на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати мінеральну вату гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: