КМК

Керченський металургійний комплекс (КМК) – найбільший на півдні виробник жароміцного емальованого посуду зі сталі, трафаретних деколей для декорування скляних, фарфорових і емальованих поверхонь, фурнітури та виробів з пластмаси, гумотехнічних виробів для залізничного транспорту.

Традиції в ногу з часом

Якість виробів знайома споживачам з 1900 року, а інноваційні технології, що використовуються при виробництві, дозволяють експортувати ТМ КМК гуртом на європейський ринок, відповідаючи міжнародним технологічним стандартам. Більш, ніж 60% виробничих обсягів реалізується на експорт.

Посуд КМК придатний для використання на всіх видах нагрівальних поверхонь:

  • Газових;
  • Електро;
  • Керамічних;
  • Індукційних.

Двошарова ударостійка емаль допускає миття в посудомийних машинах побутового та промислового рівня. Асортимент ПАТ КМК включає 150 найменувань: ємності різних обсягів і призначення (для домашнього використання і харчових виробництв). Особливість посуду – наявність замінної фурнітури, стійкість до корозії, впливу лугів, кислот, розмноження бактерій.

Офіційний дистриб’ютор КМК в Україні – компанія ПІК, пропонує продукцію KMK купити гуртом, з безкоштовною доставкою по Миколаївській, Херсонській, Одеській та Кропивницькій областям. Власний автопарк, автоматизовані системи навантаження товару гарантують дбайливе транспортування вантажу в мінімальні терміни. А пряме співробітництво з постачальниками – персональні вигідні умови закупівель.

Дистриб’ютором КМК на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати емальований посуд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: