ISOVER

ISOVER – торгова марка французького концерну Saint-Gobain, яка займається виробництвом тепло- та звукоізоляційних покриттів.

На українському ринку компанія працює з 1996 року. Ізовер виробляє рулони та пласти зі скловолокна, а також гідро- та пароізоляційні мембрани.

Компанія регулярно проводить акції, конкурси та гранти міжнародного рівня для студентів, бере участь в архітектурних та будівельних фестивалях. У рейтингу Українська народна премія їх продукція знаходиться в трійці лідерів.

ISOVER: ізоляційні матеріали для професіоналів

Теплоізоляція мінеральною ватою набирає все більше популярності не тільки при будівництві нових будівель, але й для ремонту старих. Вона також активно використовується для утеплення житлових будинків. Компанія ISOVER є одним з найбільших виробників ізоляційних матеріалів та постійно оновлює свою продукцію. Завдяки цьому, вони задають нові тенденції в ізоляції, тим самим підвищуючи свою популярність та попит на товар.

Завдяки світовій популярності та найвищій якості, продукцію ISOVER купують гуртом для великих будівництв та для ремонтів в будинках, торгових або промислових приміщеннях.

Вироби Ізовер застосовуються для тепло- та звукоізоляції, герметизації та пароізоляції. Вся продукція має хороші характеристики: пружність, легкість, вологостійкість, звукоізоляційні показники. Вони роблять її найбільш підходящим матеріалом для ізоляційних робіт.

Вироби торгової марки ISOVER можна купити гуртом в ПІК. У дилерів є можливість закуповувати товар за найвигіднішою ціною в південному регіоні. Компетентні менеджери нададуть допомогу в підборі товару, а також повідомлять про оновлення асортименту.

Продукція Ізовер застосовується для:

  • Теплоізоляції стель, мансард та покрівель в звичайних будинках, будівлях з підвищеними вимогами до теплозахисту, вентильованих фасадах та каркасних будинках;
  • Звукоізоляції: встановлюється на підвісні стелі, стіни, облицювання та підлоги;
  • Пароізоляції: саун, лазень, скатних покрівель, каркасних стін, холодних горищних перекриттів;
  • Герметизації місць примикання пароізоляційних мембран.

ISOVER: кращі матеріали для ізоляції в ПІК

Офіційний дистриб’ютор ISOVER на півдні України – компанія ПІК. Кожен замовник отримує доступ до великого товарного асортименту, низьких цін, безкоштовної доставки будь-яких замовлень та відмінного сервісу.

Щоб отримати детальну інформацію про співпрацю, а також дізнатися про новинки в асортименті, телефонуйте за номером 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором Isover на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати теплоізоляційні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: