HEREVIN

Турецька торгова марка Herevin від корпорації SOLMAZER відома на п’яти континентах в 73 країнах світу як виробник скляного, пластикового, акрилового посуду і харчових ємностей для зберігання. Історія розвитку компанії датується 1957 роком. Вона створювалася як сімейне підприємство з виробництва скляних виробів, а сьогодні це найбільший в світі постачальник дизайнерських аксесуарів для кухні та сервірування. Яскраве динамічне оформлення роблять продукцію впізнаваною серед споживачів, а її якість, довгий термін служби і невисока вартість залишають конкурентів далеко позаду.

50 років зі склом проблем немає

Herevin гуртом пропонує товари для дому, відпочинку, барів і ресторанів:

  • Ергономічні ножі та набори Lemax;
  • Диспенсери для рідин Vega;
  • Пластикові та скляні ємності для зберігання;
  • Ланчбокси і пляшки для спорту Bottle;
  • Ємності для спецій, маслянки, тортівниці, глечики Toledo, шейкери, салатниці, фраже;
  • Квіткові горщики, підставки, кошики;
  • Кухонні дрібнички для приготування, посуд для подачі та сервірування.

Посуд та приладдя Херевін від Солмайзер – доступне рішення для дому та офісу, ресторанного бізнесу та виїзних корпоративних свят. Безпека та екологічність гарантується сертифікатом якості ISO-9001, рекомендованим для дитячого користування. Допускається миття в посудомийних машинах.

Офіційний дистриб’ютор Herevin в Україні – компанія ПІК. Найбільший постачальник господарських товарів пропонує Herevin придбати гуртом безпосередньо від виробника на вигідних умовах, з безкоштовною доставкою по всім населеним пунктам Одеської, Миколаївської, Кропивницької та Херсонської областей. Замовникам гарантується перевірка вантажу перед відправкою на наявність дефектів.

Дистриб’ютором Herevin на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати посуд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться:

Меню