Epos

У 2015 році Новомосковський посуд під маркою ТМ Epos став переможцем у номінації «100 найкращих товарів України».

З XX століття в XXI століття: з незмінною якістю і новим обличчям

60 років продукція даної компанії є фаворитом серед споживачів. Вона використовується в побуті, на великих харчових виробництвах, для господарчих потреб. Посуд Епос представлений в найбільших торговельних мережах України і має попит на ринках США, Європи та Азії. Дизайнерські новинки отримали визнання на кількох міжнародних господарчих виставках.

На всіх етапах виробництва вироби проходять строгий контроль якості, від листа сталі до упаковки, на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001: 2008, що гарантує абсолютну надійність за європейськими мірками. Торгова марка Epos гуртом пропонує більше 150 різновидів емальованих ємностей з унікальним дизайном:

  • Набори;
  • Каструлі;
  • Чайники;
  • Лотки, чашки, миски, ковші;
  • Відра, тази, баки, бідони.

Посуд призначений для використання на всіх типах плит – газових, електричних або керамічних. Жароміцна емаль виключає проникнення в їжу іонів металу, підходить для приготування та зберігання гарячої або холодної їжі, питної води.

Продукцію торгової марки Epos купити гуртом пропонує компанія ПІК – офіційний дистриб’ютор Epos на українському ринку, з безкоштовною доставкою.

Власний сучасний автопарк, оснащений радіокерованими навантажувачами, гарантує доставку в мінімальні терміни, а товар проходить сувору перевірку на наявність дефектів.

Дистриб’ютором EPOS на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати емальований посуд гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: