EGGER

Більш, ніж 50 років Еггер створює вироби з деревини. Матеріальна база розташована в європейських країнах: Австрії, Великобританії, Німеччині, Франції, Росії, Румунії, Україні, де вже представлена можливість купити продукцію Egger гуртом.

Найкраще для дерева – найкраще з дерева

Спеціалізація Еггер – вироби з дерева та деревопереробка для виготовлення меблів, підлогових покриттів, всіх видів будівельних і пиломатеріалів, деревостружкових плит, ДВП, МДФ, ламінату, компакту та комбі-плит, дерев’яних декорів, оздоблювальних матеріалів і супутніх товарів.

Egger – солідна європейська виробнича база з 17 заводів і фабрик, давно і впевнено зарекомендувала себе серед споживачів і партнерів, як надійний виробник і постачальник лісопродуктів.

Працюючи з природними натуральними матеріалами, компанія дотримується раціональної екологічної політики. Заводи працюють за принципом замкнутого виробництва з використанням сучасних технологій, спрямованих на дбайливе ставлення до природних ресурсів і навколишнього середовища.

ПІК – офіційний дистриб’ютор Egger у південному регіоні України. Компанія пропонує своїм дилерам весь асортимент товарів Egger придбати гуртом в обласних центрах – Одесі, Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому та інших містах, з безкоштовною доставкою. Вся продукція перед відправкою проходить контроль на наявність браку та дефектів. Доставка здійснюється силами власного сучасного автопарку, що виключає можливість пошкодження вантажу при транспортуванні.

Дистриб’ютором EGGER на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати дерев’яні матеріали гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: