DOLONI

Doloni – торгова марка українського підприємства Дніпрошкіргалантерея, що реалізує засоби індивідуального захисту для рук. Компанія виготовляє рукавички з якісної пряжі світових брендів, а також з пряжі власного виробництва.

Якість продукції підтверджена сертифікатом ISO 9001. Основним товаром є захисні рукавички.

Продукція Долоні: якість європейського рівня

Товар бренду перевершує за якістю аналогічну продукцію, що надходить в Україну з азіатського ринку. Передові технології в’язання, а також використання пряжі власного виробництва, дозволяють торговій марці Долоні створювати рукавички з дійсно високим ступенем захисту рук.

Всі виготовлені товари сертифікуються в системі УкрСЕПРО і мають декларацію про відповідність технічним регламентам індивідуальних захисних засобів. Продукція проходить ряд випробувань, які підтверджують її безпеку. Сировина і матеріали, що використовуються у виробництві, безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людини.

В асортименті торгової марки представлено понад 70 видів рукавичок для:

  • Будівництва;
  • Ремонту;
  • Домашнього господарства;
  • Садово-городніх потреб;
  • Слюсарних та інших робіт.

Вироби торгової марки Doloni купити гуртом можна у офіційного дистриб’ютора – компанії ПІК.

Вигідні пропозиції на брендову українську продукцію від ПІК

ПІК надає кращі ціни на закупівлю товару ТМ Doloni гуртом. Вироби представленого бренду мають більшу популярністю, ніж азіатські аналоги, а також вирізняються кращою якістію та різноманітністю. Реалізація даного виду товарів допоможе підвищити прибуток і лояльність клієнтів.

Компанія здійснює безкоштовну доставку в усі населені пункти Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кропивницької областей. Можливі варіанти доставки в інші міста України. Детальну інформацію можна отримати за телефоном 0 800 21 88 21.

Дистриб’ютором DOLONI на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати рукавиці гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: