ТДВ Булат – ливарне підприємство Західної України. Понад сорок років тому було засновано як ливарна справа в смт. Микулинці. Спочатку на ньому випускалися запасні частини для ремонту сільськогосподарської техніки: зірочки, шестерні, напівмуфти, корпуси підшипників та інше. На підприємстві функціонувала майстерня по ремонту, котельня, гараж, склад, адміністративна будівля і гуртожиток.

У шістдесятих роках ХХ століття на підприємстві запрацював цех, що дозволяє ремонтувати близько 300 тис. електричних двигунів на рік. Також налагодили роботу чавунно-ливарний і механічний цехи, що дало можливість суттєво розширити асортимент продукції.

У 1989 році Микулинецький ливарно-механічний завод запустив в роботу сталеплавильний цех, а через кілька років почали освоювати технологію лиття сталі.
Перейменування заводу в ТДВ БУЛАТ сталося 1 квітня 1997 року. Зараз основний напрямок роботи підприємства – це виробництво високоякісного сталевого і чавунного лиття, металообробка, а також термічна обробка, ремонт електродвигунів та інше.

Продукція ТДВ «Булат» користується заслуженою довірою і симпатією як рядових споживачів, так і досвідчених професіоналів. Кваліфіковані фахівці впроваджують нові технології виробництва, вивчаючи досвід українських та західних партнерів, а також спираючись на свої напрацювання. Постійне прагнення до досконалості, скурпульозна робота над якістю і надійністю, дозволяє компанії знаходитися на високих позиціях серед виробників у своїй галузі.

Споживачами Булат є підприємства в машинобудуванні, будівництві, газопостачанні і сільському господарстві України, Грузії та ЄС. Продукція виготовлена з виливок підприємства поставляється до Німеччини , Казахстану, Туркменістану.

ТДВ «Булат» стало переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України-2015”
Один з основних дистриб’юторів продукції ТМ Булат – компанія ПІК Дистрибьюшн, торгові мережі якої дозволяють споживачам придбати оптом вироби ТМ Булат в Одесі, Херсоні, Кіровограді, Миколаєві та інших містах України

Поділитися: