BRYZA

BRYZA – польський виробник водостічних систем і підпокрівельних сайдингів. Компанія працює з 2004 року і вже встигла завоювати ринки Польщі, Німеччини, Франції, України, Угорщини, Словаччини та Чехії.

Продукція ТМ БРІЗА заслужила популярність серед споживачів завдяки довговічності та різноманітності форм. Підвищена еластичність жолобів дозволяє їм зберігати цілісність за будь-яких умов. Це легко перевірити: досить натиснути на жолоб, або стрибнути на нього. Він повернеться в нормальний стан і на поверхні не залишиться тріщин або вм’ятин. Така властивість актуальна взимку, коли у водостоці утворюється лід, що розширює жолоб. Водостічна система BRYZA переносить такі навантаження та залишається неушкодженою.

Класифікація водостічних систем BRYZA

Матеріал, з якого виготовляються водостічні системи BRYZA, відповідає європейським стандартам якості. Він стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тому не вигорає та зберігає вихідні властивості протягом всього періоду експлуатації.

Монтаж систем відбувається виключно механічним шляхом, без використання клеючих засобів. З’єднання здійснюється за допомогою системи затискачів. При цьому використовується гума високої якості, що не розм’якшується на сонці і не тріскається на морозі. Таким чином, виключаються протікання або розходження в місцях стику.

В асортименті бренду представлені такі водостічні системи:

  • BRYZA 75. Декоративна система, що застосовується в невеликих житлових будинках.
  • BRYZA 100. Встановлюється на будівлях громадського призначення: малі склади, торгові об’єкти і т. д. Зазвичай є доповненням до системи BRYZA 125.
  • BRYZA 125. Універсальна, найбільш поширена система.
  • BRYZA 150. Встановлюється на великогабаритні будівлі з великими стоками: торгові центри, склади, ангари і т. д.

Для створення міцної та довговічної системи водостоку рекомендують використовувати перевірений товар торгової марки BRYZA. Купити гуртом цю продукцію в південному регіоні можна в ПІК.

Бріза також займається виробництвом підпокрівельних сайдингів (софітів), що виготовляються з того ж пластику, що й водостоки. Асортимент налічує сім кольорів, відповідно до кольорів водостоків. Закупити сайдинги BRYZA гуртом можна в компанії ПІК.

ПІК пропонує вигідний гурт польських водостоків BRYZA

ПІК – офіційний дистриб’ютор BRYZA. Прозора цінова політика зумовлена прямим співробітництвом з виробником. Долучайтесь до дилерської мережі та користайтесь якісним сервісом і вигідними умовами.

Власний автопарк дозволяє безкоштовно доставляти замовлення будь-якої ваги та габаритів в усі населені пункти Миколаївської, Кропивницької, Одеської та Херсонської областей. Також можлива доставка в інші регіони України.

Дистриб’ютором BRYZA на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати водостічні системи гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділитися: