БРАВО

Браво – український виробник виробів з пластмаси, які за якістю не поступаються зарубіжним аналогам. Компанія виробляє ПВХ гранулят, стінові панелі, будівельні куточки, лиштву і дистанційні хрестики для керамічної плитки. Продукція застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Браво працює більше 15 років і входить в ряд провідних виробників на ринку України. Сучасне обладнання та контроль якості забезпечують випуск конкурентоспроможної продукції.

Українські пластикові вироби для ремонту від Браво

Компанія надає повний асортимент товарів, які використовуються для облицювання стін, стель, обробки балконів, ванн, кухонь. В каталозі ПІК продукція марки Браво доступна оптом за вигідною ціною.

ПВХ Панелі

Часто використовуються для волого-і теплоізоляції невеликих приміщень, облицювання кухонь, ванних кімнат і балконів. Завдяки низькій ціні і великій різноманітності, є відмінною бюджетної заміною вагонці з натурального дерева та плитці.

Монтажно-з’єднувальні профілі

Є добірним товаром до ПВХ панелей, так як використовується для їх стикування. Також застосовуються в місцях примикання панелей до дверних і віконних отворів.

Будівельні куточки

Застосовуються для обробки кутів стін, укосів і арок всередині і зовні приміщень. Можуть експлуатуватися протягом тривалого часу. Стійкі до ударів. Кухонний куточок Браво стане частиною “кошика покупця” при закупівлях для ремонту.

Лиштви для керамічної плитки

Використовуються для завершення дверних і віконних прорізів, внутрішніх кутів, полиць, душових кабінок і ванн. Здатні захистити кромку від викришування і приховують її дефекти. Лиштви стійкі до низьких температур і сонячного світла, тому їх можна рекомендувати для зовнішніх робіт. Купити лиштви Браво оптом можуть дилери компанії ПІК і особи, що представляють великі будівельні об’єкти.

Дистанційні хрестики

Застосовуються для дотримання дистанції між рядами плитки, монтажу плитки на нерівних поверхнях. Регулюють відстань між плитками.

ПВХ гранулят

Компанія виготовляє компаунд з ПВХ для стінних панелей і для декоративних профілів.

Пластикові вироби найкращої якості в ПІК

ПІК – офіційний дистриб’ютор Браво в південному регіоні України, тому дилери можуть розраховувати на ціни від виробника.

Великий автопарк гарантує своєчасну доставку замовлення будь-якої тоннажності. Для населених пунктів Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кропивницької областей доставка здійснюється безкоштовно. Можлива доставка в інші міста України.

Залишивши заявку на сайті, можна стати одним з дилерів величезної мережі ПІК і отримати доступ до вигідних умов співпраці та великому асортименту.

Дистриб’ютором БРАВО на півдні України виступає Компанія ПІК, яка пропонує придбати лиштву для керамічної плитки гуртом в Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Херсоні та інших містах

Поділиться: